2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6843228 بازدید | 670636 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من،خودم تنبلی دارم.البته پریودام رو نظمه. ولی مشکل اصلی،اسپرم همسرمه.تحرکش با دارو تازه شده 2 درصد ...

آره مشکل اصلی همسرمه.تا قبل از شنبه که نمونه بده هرچی آز دادیم تو مراکز ناباروری همه چی صفر بود.بعضی اوقات تعداد میرفت بالا ولی اکثرا مرده بودن و تحرک و مورفو هم صفر بود.ولی نمونه روز شنبه مورفو بین صفر و یک بود تحرک هم ۵ درصد شده بود.اولین باره که تحرک داره و مورفو هم صفر نیست

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
2731
گلم کلردیازپوکساید هم راستی داده بود به همسرم که استرسش کم بشه، اگر تجویز کرد نگران نباش تداخلی ندار ...

این قرصارو کی برا همسرتون تجویز کرد؟وقتی برا سونوگرافیا میرفتین یا نزدیک پانکچر؟

خدایا شکرت  
ببین عزیزم بالایی مارک لاوین رز هس بعد یکی دو ساعت اینطوری شده پایینی مارک مدیکور 30 ثانیه انداخت ال ...

آرزو مبارکه😍😍😍😍😍😍😍😍😍

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
خب منم روز دوازده بی بی استفاده کردم و بعد از یک ساعت خط انداخت کم رنگ. به همسرم چیزی نگفتم ..جنین ه ...

شما هم نینیتون مبارک 😍😍😍

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2740
من چرا ماست میخوردم نعنا یا پونه میریختم روش که سردی رو بگیره.یا شیر رو با عسل میخوردم.آخه طبعم سرده ...

شوهر من اضافه وزن نداره.بدنش ضعیف هم هست‌.زیاد نمیتونم اصرار کنم پیاده روی کنه.ریه هاش خیلی حساسه.خستگی یا سرما بدنش رو به هم میریزه .بیماری ریوی داره.توکل به خدا.امیدوارم با این شرایطی که داریم بازم نتیجه بگیریم.

خدایا شکرت  
من چرا ماست میخوردم نعنا یا پونه میریختم روش که سردی رو بگیره.یا شیر رو با عسل میخوردم.آخه طبعم سرده ...

داروهایی که گفتی پزشکتون تجویز کرده بود یا خودتون گرفتین؟

خدایا شکرت  
داروهایی که گفتی پزشکتون تجویز کرده بود یا خودتون گرفتین؟

فرتیل پلاس رو که از خرداد میخورد.اومدیم تهران اول یه سر رفتیم پیش دکتر امیر جنتی که دوستان خیلی تعریف میکنن تزش اونجا برامون نوشت که استفاده کنه.تاموکسیفن اون اوایل که واریکوسل عمل کرده بود دکتر براش تجویز کرد سه ماه خورد دیگه نخورد.تا اینکه بعد از اون میکروی ناموفق رفتیم یزد اورولوژ اونجا دکتر دهقان براش نوشت.اسید فولیک ۵ هم دکتر سجادی براش نوشت.قبلا خیلی دارو میخورد شاید روزی ۴۰ تا قرص میخورد اما دیگه همه رو قطع گرد فقط این سه تا رو میخورد

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.

سلام بجه ها. خوبین؟

من بجه بودم ابله مرغون گرفتم، حالا بچه همکارم ابله مرغون گرفته. اگه من حامله شم، اشکالی نداره که؟!

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
آرزو مبارکه😍😍😍😍😍😍😍😍😍

قربونت عزیزم دل تو دلم نیس فردا برم آزمایش ببینم چی میشه

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........
2706