2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6836358 بازدید | 670253 پست
دوستای مهربون اگه ممکنه سوالامو جواب بدین از ماهی که تصمیم به آی وی اف میگیریم تا زمانی که انتقال ج ...

اگر همه چیز اوکی باشه حدود چهل روز... 

اما واقعا خیلی اتفاق ها این وسط غیر قابل پیش بینیه😴

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از اواخر هفته 6 که قلب رو دیدم، اوایل فقط صبح ها بود بعد شد تمام روز و یک ماه هر روز سرم میزدم و تما ...

وای زینب جان منم کشیدم عین نه ماه و نه روز خواهر 

فقط طرازی ی چیزی بمن گف ک خوب منطقیه. گف تهوع اگه بعد از چهار ماه خوب نشد دیگه مال اسید معده هستش و مشکلات گوارشی چون من این مشکلو از قبل هم داشتم 

سلام دوستان من آزمایش دومم هم منفی شد شنبه و  دوباره از اول باید شروع کنم چون سنم بالاست و جنین ...

سلام عزیزم خیلی متاسفم 

ولی از مرکزتون بپرس چه قدر میشه فاصله بندازی و اینکه میشه پشت سر هم انتقال بدی یا نه 

عزیزم قرار نیست یه تجربه بد دوباره تکرار بشه

به دکترت بگو، حتما برات بررسی میکنه، شاید این بار نوع سیکل انتقال رو تغییر بده 

شاید هیسترو کنه 

شاید هزار تا کار دیگه

خودت هم حتما طب سنتی برو گلم بر اساس طبعت سبک زندگی سالم داشته باش، حتما اثر داره

2742
ساعت دو جوابش میاد نفسی جان

انشاءالله ک بتات تپله😍الان ساعت دو شده دیگه..حتما جوابو گرفتی زود بیاخبربده

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
وای زینب جان منم کشیدم عین نه ماه و نه روز خواهر  فقط طرازی ی چیزی بمن گف ک خوب منطقیه. گف تهو ...

عزیزم پس شما هم درگیر بودی، آفرین به همتت با اون تجربه دوباره داری اقدام میکنی واقعا عالیه

اتفاقا فوق تخصص گوارش هم ارجاع دادن رفتم ولی اونم گفت کاریش نمیشه کرد 

میگفت خودش چهارتا خواهر داره یکیشون 3 ماه بستری شد بیمارستان تو حاملگی، یکی دیگه انگار نه انگار حامله است

نه والا قبلش هیچ مشکل معده و گوارش نداشتم، دیگه تحمل میکنم، الان یه ذره سخت ََشده برام به خاطر اینه که دارم دمیترون رو کنار میذارم و دیگه وقتی خیلی اوضاع خرابه میخورم

واسه هر کی باردار میشه  دعا میکنم ویار نگیره

2740
دوستان پریودم ۶ روزه عقب افتاده.باردارم نیستم به نظرتون بخاطر چیه؟چند ماه پیشم اینجوری شدم اما نرفتم ...

گلم اگر یکی دو بار درسال طول سیکل پریودی 35 روز بشه اشکال نداره و کاملا طبیعیه

ولی اگر بیشتر شد نیاز به پیگیری داره، یا مثلا از 35 روز بیشتر شد باید بری دکتر دارو بده که پری بیاد وگرنه ضخامت رحم زیادی ممکنه بالا بره و درد سر میشه 

انشاءالله ک بتات تپله😍الان ساعت دو شده دیگه..حتما جوابو گرفتی زود بیاخبربده

نفس جان دیگه چیزی نمونده😍انشاله

با همون قاسمپور زایمان داری؟

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
عزیزم پس شما هم درگیر بودی، آفرین به همتت با اون تجربه دوباره داری اقدام میکنی واقعا عالیه اتفاقا ف ...

فدات شم تو لطف داری عزیز

چی بگم خواهر 

این دختر شیطون من دو سه ماهیه میره مهد 

از اونموقع هی هر روز میگه واسه من آجی بیار من ی آجی میخوام 

خیلیم تاکید داره داداش نباشه 

خلاصه مطمنا با بچه کوچیک و دست تنها بودنم و اینکه همسرم تا دیروقت سرکاره خیلی اذیت میشم 

یکی دو تا مشکل هم دارم مثل دیابت بارداری و ویار سخت 

مشکلات گوارشی 

ولی چ کنم بچه ها گناه دارن تنها بمونن و بزرگ بشن 

دوستان پریودم ۶ روزه عقب افتاده.باردارم نیستم به نظرتون بخاطر چیه؟چند ماه پیشم اینجوری شدم اما نرفتم ...

ببین استرس..مسافرت....کار ....تغذیه هر از گاهی رو پرئودی اثر میزاره....من برام اتفاق افتاد چند سال پیش رفتم دکتر اینا رو گفت....کلا گفت از 28 تا 40 روز طبیعیه😏

سلام دوستان متاسفم که این چند وقت اخیر خوش خبر نبودم و این شاید اخرین پست من باشه. می دونم که این ...

عزیزم دلم خون شد😭😭😭😭نمدونم.چی بگم اصلا چی دارم ک بگم...دربرابر اینهمه صبر و سختی که کشیدی ..

کاری جز دعا ازمون برنمیاد...همگی برات دعا میکنیم...خدای خوبمون.بیا و ایندفعه تقدیر رو عوض کن و نذار دل دوستمون بیشتر ازاین بشکنه و تنها دلخوشیشو براش حفظ کن..عزیزم اصلا دلم.نمخاد قبول کنم ک این.پست اخرته...انشاءالله بازم.میای و از معجزه خدا برامون میگی ک دخترت رو برات نگه داشته..ب امید اون روز 🙏

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2706