2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822267 بازدید | 669240 پست
سلام عزیزم من مشکل ناباروری نداشتم برای تعین جنسیت رفتم از روز ۱۷ پرس ماه قبل به من سینا فکت داد ۵۰ ...

من براي ناباروری میرم ولی موقع تشکیل پرونده به ما و همه میگفتن تعیین جنسیت ندارن،،  روش درمان هم خودشون انتخاب کردن و علیرغم خواسته من ای یو آی انجام دادن که منفی شدش  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا بلایی که سر من اومد کاش از اول مثبت نمیشدم اگه منفی شده بودم خرااد انتقال دادم نهایتش مرداد دو ...

من چی بگم خواهر پس!! بعد از چهار ماه روزای قشنگ بعداز انتخاب اسم بعداز خرید دلم اینطوری خون شد. توکل میکنیم به خدا دوباره یاعلی میگیم و پا میشیم انشالله که اینبار حتما رحمت خدا شامل حالمون میشه. محکم باش و مصمم که الله مع الصابرین

والا کدوم درسته رو نمی دونم از اسپرم همسرم تو رویان ۲ درصد شکل طبیعی تو قلهک ۱۶ درصد به خدا منم نمید ...

دقیقا همسرم هم بعد از گرفتن جواب آزمایش میگفت اکثرا اینطوری بودن و اکثرا به همشونم ویتامین ای و سی تجویز کردن!!!!

2728
مرجان چه قدر خوشحالم اینو میگی که از قبل خبر داشتین یعنی این قدر به بلوغ رسیده بودین که قبل ازدواج ...

ممنون عزیزم.

واقعا اینی که میگی درسته و حتما همین صداقت همسرم و درست کاریش ، دلیل معجزه داشتن پسرمون شد.

قبل از ازدواج رفتیم پیش دکتر صاحب کشاف ، گفت باید مثل خیلی آزمایش های دیگه آز اسپرم رو قبل از ازدواج اجباری کنن.

همسرم قبل از اینکه حتی ازدواجمون مطرح باشه از فرق سر تا نوک پا هر چی توی بدنش خاص بود بهم گفت .یه اسکن کامل🙈

امیدوارم زن و شوهر ها در بهترین زمان ممکن مسیرشون رو پیدا کنن و همیشه همراه هم باشن.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
زینبی جون منم طول سرویکسم تقریبا مثل شماست،وای ینی منم سرکلاژ میکنن؟‌من تو ۱۲هفته ان تی ۳۱بود،تو ۱۸ه ...

گلم درسته ممکنه شما هم سرکولاژ بشی ولی تغییرات سرویکس شما طی 6 هفته بوده، پس نگرانی کمتره

مال من ظرف 3 هفته 5 میلی متر کم شده که باید اورژانسی عمل کنم

ولی حتما استراحت باش و فقط برای حمام و دستشویی و غذا بلند شو از رختخواب، پله و این چیزا هم نرو

2738
توکل به خدا کجا پانکچر داری؟ 

اره زینبی جان فردا ساعت هفتو و نیم گفتن مرکز باشم. ساعت ۱۰ صب فردا میشه ۳۶ ساعت ک دوتا تمپول اویترل زدم. خدا کنه با این تقویتیایی ک خوردم تخمکام پوچ نباشن خیلی نگران این موضوعم چون نهایت س تا رشد کرده باشن. بعد اونم با اثپرم ضعیف شوهرم 

فقط خداست ک میتونه اگه بخواد، تروخدا شما و بقیه برام دعا کنید، فردا دهمه سیکلمه اگه تخمکام خوب باشه و جنین خوب بشن فکنم س روزه برام انتقال بدم. دلم روشنه امیدوارم ب رحمت خدا، ولی بازم ترس تو دلم هست

خدا ب همه نینی بده ب منم بده ب حق حضرت رقیه ی صلوات برای باردار شدن همه و من
من چی بگم خواهر پس!! بعد از چهار ماه روزای قشنگ بعداز انتخاب اسم بعداز خرید دلم اینطوری خون شد. توکل ...

آزی جون چه کنیم که دیگه تکرار نشه؟ همسرتون نظرش چیه؟

مال من فکر کنم مشکل شدت انعقاد خونه حدس خودمه البته شاید انوکسا دوزش کافی نبوده چون یک لکه هم ندیدم تو بار اری علیرغم داشتن هماتوم

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
سلام دوستای گل، فردا باید سرکلاژ بشم جواب سلفری هم هنوز نیومده  ولی من این ریسک رو پذیرفتم که ...

عزیزم امید به خدا ان شاءالله همه چیز به خیر و خوشی بگذره توکل بخدا 💖💖💖