2737
2739
عنوان

پیرو تاپیک توروخدا زندگیتون تو نی نی سایت نزارین چشم میخورین

| مشاهده متن کامل بحث + 1353 بازدید | 133 پست
چه ربطی داره؟شما از دارایی هات استفاده میکنی و لذت میبری اصلا میخری که لذت ببری شما ماشین خوب داری ...

لذت برا خودت ببر لباس شیک توخونه بپوش انواع طلاهاتو توخونه بنداز ماشین مدل بالاتو بزار توخونه یکی مدل پایین دم دستی بگیر

بزار ی نمونه بهتون بگم که چشم زخم وجود نداره ی روز من رفتم بیرون تو ی باغ خوشکل عکاسی کردم استوری کردم شبش ب حد مرگ حالم بد شد از درد زمینو چنگ میزدم... پدرم بالای پنجاه سال سن داره میگفت چشم خوردی در صورتی که مشخص شد عفونت کهنه تو بدنم بوده اونم با ازمایشات مختلف معلوم شد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی هرکس پرسید فلان چیزو داری یا خوشبختی یاهرسوال مثل اینا دلیل نداره جواب مثبت به کسی بدی منظورم ا ...

اتفاقا باید جواب مثبت بدی تا خوبی و خوشبختی و پول بیشتری جذب کنی

شماها عادت به ناله دارین فقط

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
شما اگر دارا باشی هرچی داشته باشی به چشم میاد مثلا ماشین خوب،طلای خوب،مسافرت و تفریح و خیلی چیزای د ...

دقیقا 

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
2731
لذت برا خودت ببر لباس شیک توخونه بپوش انواع طلاهاتو توخونه بنداز ماشین مدل بالاتو بزار توخونه یکی مد ...

ماشین مدل بالا رو بزارم خونه بعد با مدل پایین برم بچرخم؟دقیقا این ماشین مدل بالا رو برای چی خریدم ؟

والا مردم تو خیابون با ماشین ده میلیاردی میچرخن چشم هم نمیخورن 

جار زدن یعنی چی  پس چرا میگن شکر نعمت نعمتت افزون کند

یعنی اینکه هرخوشی داری برای دل خودت وزندگی خودت 

شکرکردن هم که نباید جارزد 

چیزی هست که هروقت دلت بخواد میتونی انجام بدی

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖

مگه مردن تو سنهای مختلف چیز بدیه؟ چرا مردن رو چیز بدی میدونین الان ماها زنده ایم داریم با اینهمه مشکلات دست و پنجه نرم میکنیم خوبه؟ تو اعتقادات مذهبی هم اومده دل به دنیا نبندین طرف عمر زیاد داشته باشه هروز یکی ازارش بده خیانت ببینه کثافت کاری ببینه خوبه؟ مردن جزیی از زندگیه هیچکدوممون موندگار نیستیم مهم اینه تا وقتی هستیم زندگی کنیم زود مردن هم به چشم خوردن نیست یه اتفاق طبیعیه. 

2740
شما اگر دارا باشی هرچی داشته باشی به چشم میاد مثلا ماشین خوب،طلای خوب،مسافرت و تفریح و خیلی چیزای د ...

متوجه صحبتم نشدید ظاهرا من گفتم نیازی نیست بگم اره فلان مسافرت رفتم مثلا فلات مانتو رو خرید مثلا ۷میلیون

به شانس بگوید ماهنوز زنده ایم یک شب هم درخانه ی مارا بزند
دلیلش بله خیانت بود

اینکه ته خوشبختیت بوده دختر همون اول راهی ذاتش رو شده 🤦  ایشالا بهترینها برات اتفاق بیفته🙏 

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
لذت برا خودت ببر لباس شیک توخونه بپوش انواع طلاهاتو توخونه بنداز ماشین مدل بالاتو بزار توخونه یکی مد ...

وای خدای من😂😂😂😂😂😂😂

خدا شفات بده😑😑😑😑😑

خیلی سمی به خدا

برای خونه ماشین مدل بالا بخریم؟😂😂😂😂😂😂

احساس میکنم تاپیک جنبه فان داره مارو گذاشتی سرکار😑

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂

مثلا خونه خودمون پولش پنچاه میلیارده به خاطر بقیه بریم تو خونه ۱میلباردی زندگی کنیم

فلانی خوشگله خودشو قایم کنه؟

یکی قد بلنده خودشو خم کنه چشم نخوره ؟

تو پولدار باشی چجوری خودتو فقیر نشون بدی 

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
بزار ی نمونه بهتون بگم که چشم زخم وجود نداره ی روز من رفتم بیرون تو ی باغ خوشکل عکاسی کردم استوری کر ...

یاد قدیمها افتادم علت هر چی رو نمیدونستن ربط میدادن به جن و اینجور چیزها علت هر مریضی زو از جن میدونستن 

دیدی شبها وسایل خونه صدا میده میگفتن جن راه افتاده تو خونه در حالیکه بحث علمیش همون انقباض و انبساط بود 

حالا اینجا هم هر چی میشه ربط میدن بخ چشم زخم

2706