2752
2734
عنوان

پیرو تاپیک توروخدا زندگیتون تو نی نی سایت نزارین چشم میخورین

| مشاهده متن کامل بحث + 1378 بازدید | 133 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من تو اون تاپیک فهمیدم علت این که مردم ایران بدبختن همه همدیگه رو چشم زدن 

در واقعیت یعنی ما یه عده حسودیم ک چشم دیدن خوشی همو نداریم هرکس موفق چ خوشبخت باشه چشم میزنیم تا بدبخت بشه دلمون خنک بشه

بااونهمه دارو خوب نشدم بله علم پزشکی همچنان پشمه اگه پشم نبود و پیشرفت داشت اینقدر بیماری لاعلاج وجو ...

جای حرف نذاشتی دیگه... فقط استاد تخم مرغ بیماری لاعلاج درمون میکنه من بیماریم هیچ درمانی نداره ی شونه تخم مرغ کافیه؟ 

2731
جررر 😂من همیشع از عقاید بزرگ تر های فامیل 70 60 ساله ها خجالت میکشیدم تا فهمیدم تو نینی سایت جوون ه ...

😅😅

مادرشوهر من اصلا به چشم زخم اعتقاد نداره و خدا رو شکر تا حالا براش مشکلی پیش نیومده

بااونهمه دارو خوب نشدم بله علم پزشکی همچنان پشمه اگه پشم نبود و پیشرفت داشت اینقدر بیماری لاعلاج وجو ...

آفرین درسته 😘تا حالا فکر کردی کمی مطالعه کنی ؟

کمی از نی نی سایت بیا بیرون برو کتاب خون افلین 

(بی سواد خاله زنک)

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
خوب اینکه ادم‌خوش تیپی بوده و تو جوونی مرده چه ربطی داره به چشم زخم ؟چجوری و از کجا میدونید از چشم ز ...

مرگ مثال بود منظور من اینه وقتی جاربزنی ممکنه انواع اقسام مشکلات واست بوجود بیاد مثلا باشوهرت دعوا ت شه حالت خراب باشه مریض شی یاهرچی

یعنی اینکه هرخوشی داری برای دل خودت وزندگی خودت  شکرکردن هم که نباید جارزد  چیزی هست که ...

مسئله من اینه به گفتن خوشی میگن جار زدن

به گفتن ناخوشی نمیگن جار زدن

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
ببین مثلا من خیلی خوشبختم خب جلوی یه دلشکسته نباید بگم مثلا فلان مسافرت رفتم فلان خرید کردم شاید اون ...

من برای تفکر شما احترام قائلم و موافقم که آدم درست نیست به قصد پز چیزی بگه 

ولی اینم زیاد دیدم که هر چی بگی یکی دلش میشکنه 

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
از بدی و مریضی و بدبختی بگیم ژنده بپوشیم همه جا ناله کنیم حال اطرافیانمون رو هم خراب کنیم بعد از مدت ...

دقیقا فرهنگ فقر و بدبختی رو نشر بدیم

وای یکی از فامیلای ما خیلی خیلی به چشم نظر اعتقاد داره مثلا یبار خونشون بودیم یکی گفت دستشوییتون چقد ...

بسم الله 😂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
من دوهفته مریض بودم خوب نمی‌شدم بااینهمه دارو با چیزهای گیاهی خودمو خوب کردم بعد اون خوب شد شاید دوه ...

ولشون کن عزیزم اینجاهرچی بگی مسخره میکنن امااگه دلیل علمی چاشنی قضیه چشم زخم کنی همه میگن بله بله درسته🙄

به خدااون مطبی که مارفتیم دکتر.منشبش (ببخشید اینطور میگم چاره ای نیست)ی دختر زشت و سن بالا  و مجرد واای قدکوتاه و چاق اصلا ی چیزی میگم ی چیزی میشنوی که اونم جریانش مفصله خانم دکتر براش پیداکرده اینو🤦😂.اون دکتر دوست همسرمه و سالهاست ماپیشش میریم.امااین خانم منشی یکی دوساله اومده .

باور میکنی من اونروز حسادت و امواج منفی رو از چشمای اون خانم دیدم همین که همسرم ازم تعریف کرد و گفت امپولشو اروم بزن سرمشو اروم بزن داشت سکته میکرد انگار من هووووشم🙄🙄

خب زنیکه بیشعور مگه مشکلات تو تقصیر منه ؟؟؟

وقتی همسرم تصادف کرد و ۶ تومن خسارت بهمون خورد فهمیدم چشم زخم وجود داره حالا خداروشکر برای خودش اتفاقی نیفتاد از بس صدقه میدم و آیه الکرسی میخونم.حالا هرکی میخواد منکر بشه اصلا برام مهم نیست.بدبختی مردم ما نداشتن دین و ایمانه.همین کاربرارو ببین. متاسفانه روزبروز ایمان و اعتقاد داره کمرنگ تر میشه.امامسخره بازی و خودراعقل کل دانستن پرررررنگتر🙄