2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842102 بازدید | 670571 پست
شیاف چرا؟ باید حتما فاصله بین پانکچر تا انتقال چیری مصرف کرد امپول یا قرصی ؟؟  برای من چیزی ند ...

فکر کنم تعداد تخمک ها زیاد بوده، خواستن زودتر پریود بشه تا احتمال عوارض هایپری با پریود شدن بیاد پایین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فدات گلم،میام عزیزم...از این به بعد میام که عقب نمونم از صفحه ها😁امیدوارم حال همه بچه ها خوب باشه.ر ...

رخش ک از بیمارستان مرخص شده بود خداروشکر بهتر بود

سمانه  جون گاهی سرمیزنه ولی .فعلا خبری نداده..انشاءالله ک.حال همشون خوبه..

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
والا کدوم درسته رو نمی دونم از اسپرم همسرم تو رویان ۲ درصد شکل طبیعی تو قلهک ۱۶ درصد به خدا منم نمید ...

آره گلم رویان درسته، چون مرکز ناباروری هست 

آز ذخیره و اسپرم و dfi فقط تو مراکز ناباروری باید داد چون کیت هاشون تخصصی تره

حتی ابن سینا هم آز بدین نتایج شبیه رویان درمیاد

ببخشید دخالت کردم، حس کردم سردرگم شدین، خواستم بگم نگران نشی گلم

2740
تعداد تخمک هات چه قدر بود گلم؟ فولیکول هم اگر بهت گفتن بگی بهتره؟ 

۱۱ تا تخمک کشیدن که ۵ تاش جنین شده بود

امروز ۵ تاشو فریز کردن گفتن دو ماهه بعد بیا

بخاطر پروژسترون بالا فریز کردن

پروژسترونم ۱.۳ بود

گفتن بهتره انتقال ندیم

😂دلم برا این همذات پنداریا تنگ شده بودا ولی جدی یعنی مال منم که شکمی بوده قابل قبوله؟یا کلا فقط تو ...

راستی عزیزم این قسمت رو فراموش کردم بگم

آره شیاف خیلی اثر داره، کلا پروژسترون خیلی موثر هست

در این حد که امروز دکترم گفت دو تا شیاف بذار 

فردا بعد عمل هم گفت تا یک هفته آمپول بزنم

نه گلم درد نداشتم  تو ان تی 33 بود 12 هفته امروز اخرای هفته 15 یهو شده بود 28 دکترم گفت میزا ...

زینبی جون منم طول سرویکسم تقریبا مثل شماست،وای ینی منم سرکلاژ میکنن؟‌من تو ۱۲هفته ان تی ۳۱بود،تو ۱۸هفته شده ۲۷،تازه دو روزی میشه ک زیردلم یجوریه و کمرم گاهی درد میگیره

خدا بخیر بگذرونه،مال منم از ۱۲هفته تا ۱۸هفته شده ۲۷سریع اومده پایین و عادی نیست؟دکتر سونو گفت پایینه و عادی نیس

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
شماهم طبیعی باردارشدید؟چی بدمش بخوره؟

گلم من ivf كردم 

همسرم اي و سي و زينك و فرتيل پلاس ميخورد 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2706