2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842102 بازدید | 670571 پست
سلام خانم منم رویان میرم میشه بپرسم شما مشکلتون چی بود و اینکه قراره بعد از پانکچر براتون انتقال هم ...

سلام عزیزم من مشکل ناباروری نداشتم برای تعین جنسیت رفتم از روز ۱۷ پرس ماه قبل به من سینا فکت داد ۵۰ سی سی تا روز ۵ پری شروع داروهای اصلی گونال داد خط ۱۵۰ و هاش ام جی ۶ روز زدم بعد سینا فکت رو کرد ۲۰ بعد هم کلا قطع کرد اولش فقط ۳تا فولیکول داشتم بعدش که این سینا فکت قطع کرد شدن ۹ تا گفتن بعد از پانچر روی جنین خا ازمایش تعین جنسیت میکنیم بعد انتقال میدیم هزینه تعین جنسیت هم ۵ میلیون جداگانه است

عزيزم Q10 پلاس مارك يورو ويتال ميگيرم قبلا 30 ميلي گرمش رو ميگرفتم الان چون تعداد قرصام زياده فكر كر ...

نه چون محلول در آب هست 30 بهتره، آهسته و پیوسته

نگران معده‌ت شدم ولی با این حجم قرص 

سعی کن معده خالی اصلا نخوری مکمل ها رو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ببخشید منم رویان میرم و اونجا آزمایش دادم ذخیرم 2/9 شدش یعنی آزمایشگاهها با هم فرق دارن ؟؟؟؟ من ...

والا کدوم درسته رو نمی دونم از اسپرم همسرم تو رویان ۲ درصد شکل طبیعی تو قلهک ۱۶ درصد به خدا منم نمیدونم ولی من بالای ۷ نفر دو رویان دیدم از اسپرم همسراشون زده بود ۲ درصد سالم اخه مگه میشه🤔🤔🤔

2731
عزیزم اون معجزه بود. معجزه هم یک بار تو زندگی آدم رخ میده😉 ما قبل از ازدواجم میدونستیم مشکل داریم ...

مرجان چه قدر خوشحالم اینو میگی که از قبل خبر داشتین

یعنی این قدر به بلوغ رسیده بودین که قبل ازدواج اینو میدونستین و مخفی کاری نبوده

واقعا فوق العاده‌س، کاش این فرهنگ عدم پنهان کاری و سهل انگاری این مسائل مهم از بین بره

واقعا دل بزرگی داشتی دختر گل آفرین به این همه پختگی

خیلی لذت بردم

ان شاالله همیشه همین جور با صداقت و خوشی کنار هم باشید 

هر دوتاش ندارن به علاوه انسانیت

اصلا يك مزخرفاتي به اين دوستم ميگفت دكتر يونسي.

مثلا بهش گفته بود وقتي برات انتقال ميدم اول بايد خودت باور كني كه هستن و باهاشون حرف بزني... مشكل تو فقط عدم باوره! 

حالا اينكه بايد انرژي مثبت بديم كاملا درسته ولي اخه اين حرفا كه مال دكتر زنان نيست تو كار خودتو درست انجام بده نميخاد واسه ما روانشناس بشي حالا جالبيش اينه كه اين دوستم خودش روانشناسه و ته انرژي مثبت

فكر نكنم چهل  سالش شده باشه دماغشو تو هر... ميكنه. از عمل فيبروم و چسبندگي انجام ميده تا Ivf... اخه اعتماد به سقفتو شكر توي اين سن چطوري اينهمه رو يجا بلت! شدي.

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
2740
يك خبر خوب بدم  دوستم با بتاي 750 مثبت شد  خدايا شكرت ممنون از دعاهاتون دوستان

خداروشکر عزیزدلم.ان شاالله به زودی خبر خوش بارداری خودتو بشنویم و به سلامتی ۹ ماهو پشت سر بذاری

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
اصلا يك مزخرفاتي به اين دوستم ميگفت دكتر يونسي. مثلا بهش گفته بود وقتي برات انتقال ميدم اول بايد خو ...

تازه یونسی کلی اسم در کرده

واقعا خدا عاقبت ما رو با این جماعت دکتر به خیر بگذرونه

سر سوزنی تعهد ندارن خیلیاشون

سلام دوستای گل، فردا باید سرکلاژ بشم جواب سلفری هم هنوز نیومده  ولی من این ریسک رو پذیرفتم که ...

عزیز دلم امیدوارم خدا به بزرگی قلب مهربونت برا خودت و نینیت سلامتی و عاقبت بخیری بده .اصلا نگران نباش متاسفانه راهمون سخته اما با امید همه چی برامون اسون میشه . به امید خدا فردا شاد و سرحال برامون میگی که خیلی راحت انجام شد و مشکلی هم نیست.

ماهم.خوبیم عزیزم...چون معمولا فعالی. دیدم نیستی نگرانت شدم..خداروشکر ک خوبین😚

فدات گلم،میام عزیزم...از این به بعد میام که عقب نمونم از صفحه ها😁امیدوارم حال همه بچه ها خوب باشه.راستی از سمانه جون چه خبر؟بهش گفته بودن که اب دور بچه کمه...

از @rakhsh67   هم خبری دارین؟

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
سلام دوستان ی سوال من الان هفته ۱۹ بارداری هستم میخوام دکتر مو عوض کنم یعنی دیگ رویان نرم برم پیش دک ...

اگر دکتر خوب بیرون سراغ داری برو چه خطری

اگر تا الان همه چی اوکی بوده می تونی بیرون ادامه بدی

ولی خودم شخصا فعلا ترجیحم رویانه

چون خیلی دکترمو قبول دارم،همه جوره برام مایه میذاره، رویان برای کار اورژانسی همه چی داره، پریناتولوژیست هم دکتر مشفقی از بهترین هاست، دکتر آقاحسینی کلینیک امید هم بیمارانش رو اغلب ارجاع میده به دکتر مشفقی 

همش از این بابت که دکترم بیرون مطب نداره و کار زایمان انجام نمیده دارم حرص میخورم چون بیرون هم هنوز با هیچ دکتری نتونستم ارتباط برقرار کنم

به نظر اولین نکته برقراری ارتباط خوب و اعتماد هست بقیه فرعی هست

نه چون محلول در آب هست 30 بهتره، آهسته و پیوسته نگران معده‌ت شدم ولی با این حجم قرص  سعی کن م ...

نزنيما ولي چهارشنبه قبل دندون عقلمو كشيدم آموكسي و ژلوفن هم ميخورم 

رژيمم گرفتم ميخام واسه انتقال بعدي وزن كم كنم 

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
سلام دوستای گل، فردا باید سرکلاژ بشم جواب سلفری هم هنوز نیومده  ولی من این ریسک رو پذیرفتم که ...

زینبی جونم مگه طول سرویکس کمه؟

امیدوارم به سلامتی این مراحلو پشت سر بذاری و فندقتو صحیح و سالم بغل بگیری‌..‌نگران نباش.سرکلاژ میشی خیالتم راحت تر میشه

سلفری هم که مطمئنم جوابش خوبه و همه چی عالیه.مواظب خودت و فسقلیمون باش❤ 

2706