2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851648 بازدید | 671344 پست
عزيزم Q10 پلاس مارك يورو ويتال ميگيرم قبلا 30 ميلي گرمش رو ميگرفتم الان چون تعداد قرصام زياده فكر كر ...

ممنون عزیزم انشالله همه چی برات خوب پیش بره و یه نی نی ناز بیاد تو‌بغلت❤️❤️🌸🌸🌺🌺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره اینم هست.خداراشکر.شماکه یکی طبیعی باردارشدید.چراای وی اف میکنید.

عزیزم اون معجزه بود.

معجزه هم یک بار تو زندگی آدم رخ میده😉

ما قبل از ازدواجم میدونستیم مشکل داریم ، بخاطر همین از اول میدونستیم مسیرمون اینه.

این وسط خدا لطف کرد یکی بهمون داد، ولی بعدش دیگه نشد ، مام راه قبلو ادامه دادیم.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
سلفری همون آزمایش DNA جنین هست که از خون مادر به دست میاد  تو غربالگری هم اول سونو می کنن، ان ...

زینبی ، یعنی اول سونو باید برم؟ بعد جوابش رو همون موقع میدن؟ با جواب سونو غربال میرم آزو میدم؟

بعد آز چقدر طول میکشه جوابش بیاد؟

2731

دوستان سوال دارم

سونو و آز غربالگری رو چند هفته رفتین؟

اگر دقیقا روزی ک  ۱۲ هفته میشم ، برم زوده؟ بخاطر دوقلویی میگم ، یک قلویی میدونم زمان مناسبیه.

بعد هفته ۱۲ برم ، طول سرویکس و جنسیت و ... رو همه رو میگه؟

ممکنه بگه زود اومدی؟ یا زود باشه نتایج قابل استناد نباشه؟

آخه بخاطر شروع مهر ، نمیتونم زیاد صبر کنم.

سلام دوستان ی سوال من الان هفته ۱۹ بارداری هستم میخوام دکتر مو عوض کنم یعنی دیگ رویان نرم برم پیش دکتری ک قرار پیشش زایمان کنم ب نظرتون خطرناک نیست اگ دیگه رویان نرم

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
دوستان سوال دارم سونو و آز غربالگری رو چند هفته رفتین؟ اگر دقیقا روزی ک  ۱۲ هفته میشم ، بر ...

هفته ۱۲ زود واس جنسیت ب من هفته۱۶ گفتن ولی طول سرویکس رو تو ۱۲ هفته گفتن ولی برای من ۱قلو ولی ۱۲ هفته و ۳ روز رفتم 

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
هفته ۱۲ زود واس جنسیت ب من هفته۱۶ گفتن ولی طول سرویکس رو تو ۱۲ هفته گفتن ولی برای من ۱قلو ولی ۱۲ هفت ...

حالا عزیزم جنسیت خیلی هم برام مهم نیست.

زودتر انجام بشه و بتونم برم سر خونه زندگیم ، برام مهمتره.

ممنون که پاسخ دادین.

دوستان سوال دارم سونو و آز غربالگری رو چند هفته رفتین؟ اگر دقیقا روزی ک  ۱۲ هفته میشم ، بر ...

عزیزم من 12هفته و4روز رفتم...بنظر خودم بهترین زمان بود فک نکنم ربطی ب یک یادقلو داشته باشه...جنسیت هم بهم.گفت  ک خب درست بود..طول سرویکسو نگفت ولی 

ک دکترم برا سرویکس تو 16هفتگی جدافرستاد منو

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

سلام.دوستانی که تجربه انتقال منفی دارن ، سیکل بعد از انتقال منفی به روال سیکل های قبلیه یا به هم میخوره؟ من بعد از انتقال منفی هنوز پریود نشدم و دردهای زیر شکمی دارم و امروز هم یه درد عین تخمک گذاری دارم ، بعد از انتقال منفی و قبل از شروع سیکل جدید مگه تخمک گذاری اتفاق میفته؟نمیدونم طبیعیه یا این درد از مشکلیه که باید برم به پزشک بگم؟

عزیزم من 12هفته و4روز رفتم...بنظر خودم بهترین زمان بود فک نکنم ربطی ب یک یادقلو داشته باشه...جنسیت ه ...

خب الان تو سونوی من نوشته طرازی ک طول سرویکس رو حساب کنن.

شاید برا شما ننوشته. ب من گفت بین ۱۱تا ۱۳ برو.

اگر عجله نداشتم حتما ۱۳ میرفتم.

عزیزای دلم سلام به روی ماه تک تکتون.....  خدایا به حرمت این دو معجزه شیرینم قسمت میدم پشت سر ه ...

سلام به روی ماه شما. ما هم از خدا میخوایم که شما و دوفرزند گلت شاد و سلامت باشین و خدا نگهدارتون باشه.

عزیزم من هفته۸ بودم جنسیت پسرم و گفت و توی ازمایش cvs هم تایید شدپسر بوده

سر دخترم هم هفته۱۲ توی سونو NT جنسیت گفت بهم و درست بود☺️

من ۱۲ هفته و۳ روز رفتم یعنی تو هفته۱۳ بودم

2706