2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841832 بازدید | 670562 پست
خب الان تو سونوی من نوشته طرازی ک طول سرویکس رو حساب کنن. شاید برا شما ننوشته. ب من گفت بین ۱۱تا ۱۳ ...

خب اگه نوشته ک برات چک میکنن

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها عاجزانه ازتون میخام واسه دوستم دعا کنید انتقال چهارمشه امروز روز ۱۱ انتقال بی بی زده منفی شد ...

يك خبر خوب بدم 

دوستم با بتاي 750 مثبت شد 

خدايا شكرت

ممنون از دعاهاتون دوستان

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
يك خبر خوب بدم  دوستم با بتاي 750 مثبت شد  خدايا شكرت ممنون از دعاهاتون دوستان

وای خداروشکر خیلی براش دعا کردم دستش زیر سر ما منم شنبه پانچر دارم تروخدا دعا کن

2731
وای خداروشکر خیلی براش دعا کردم دستش زیر سر ما منم شنبه پانچر دارم تروخدا دعا کن

عزیزم شما کجا پانکچر داری؟ ذخیرت حوبه؟ 

خدا ب همه نینی بده ب منم بده ب حق حضرت رقیه ی صلوات برای باردار شدن همه و من
عزیزم تو چطوری واس قند رژیم.میگیری...من خیلی سختمه مدام گرسنمه😖

من انسولین میزنم واحدام خیلیییی زیاد کردم دو تا آمپول میزنم با واحد زیاد خیلیییی میترسم ک بره بالا برا من بالاهه

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود

سلام زینبی جون خوبید؟ یه سوال داشتم

من سه روز قبل پانکچر شدم

امروز برام فریز کردن 

دو ماه بعد برام انتقال بدن انشاالله

از روز پانکچر برام شیاف پروژسترون نوشتن

که سه روزه دارم استفاده میکنم

الان نمیدونم حالا که انتقالم افتاده دو ماه دیگه شیافو باید ادامه بدم یا قطع کنم؟

2740
من رویان ذخیره ۲/۸ تو رویان ۳/۵ تو ازمایشگاه قلهک

ایشالله ب سلامتی. من س یا ۴تا تخمک دارم فقط فردا پانکچرمه ب امید خدا

به امید خدا خیلی برات دعا میکنم ان شالله که جواب میگیری شما هم رویانی؟؟؟

قربونت عزیزم. ن من ساری حضرت مریم هستم. ایشالله ک همه منتظرا و ما هم جواب بگیریم

سلام دوستای گل، فردا باید سرکلاژ بشم جواب سلفری هم هنوز نیومده 

ولی من این ریسک رو پذیرفتم که قبل از اومدن جواب برام عمل انجام بدن

خلاصه همه جوره التماس دعا دارم هم عمل فردا هم سلفری، هم بقیه مسیر تا زایمان و سلامتی نی نی

امیدوارم خدا به همه نی نی بده ولی اصلا بارداری سخت نداشته باشین 

من انسولین میزنم واحدام خیلیییی زیاد کردم دو تا آمپول میزنم با واحد زیاد خیلیییی میترسم ک بره بالا ب ...

یعنی انسولین.میزنی دیگه رژیم غذایی نمخادبگیری؟

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
سلام دوستای گل، فردا باید سرکلاژ بشم جواب سلفری هم هنوز نیومده  ولی من این ریسک رو پذیرفتم که ...

عزیزم انشاءالله ک همه چی خوبه..نگران.نباش

سرکلاژ واس چی؟نگفته بودی که  

2706