2752
2734
عنوان

باردارم از عصر دارم گریه میکنم

100 بازدید | 4 پست

شوهرم کارای خونه که مربوط به اونه درست انجام نمیده یا نصفه نیمه انجام میده یا کاریو باید صد بار بهش بگم الانم که نزدیکه ۴ ماهه باردارم بد تر اعصابم بهم میریزه امروز گفت اصلا دوست ندارم دلم نمیخواد انجام بدم پسرمم داره ازش یاد میگیره .من ناراحتم اصلا انگار براش مهم نیست تو بارداری حوصله رابطه ندارم براز همینم دلش پره بد تر میکنه  .حالا به اصرار خودش باردار شدم .اصلا درک نداره .میگم چه غلطی کردم به حرفش گوش دادم .خیلی حالم داغونه 

بهتر نیست این دوران که چندماه بیشتر نیست و تکرار نشدنیه و مهم نادیده بگیری خیلی چیز ها برات بی اهمیت باشه و سعی کن تو ارامش باشی اون مسئله شاید واقعا چیز مهمی ام باشه اما بی خیالش بشو ...

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
چیزایی که باید درست کنه تعمیر کنه تمیز کنه 

فکر کنم به خاطر هورمونات یکم تند حرف زدی با شوهرت اونم لج کرده‌. برو از دلش دربیار شرایطتو بهش توضیح بده. اونم درکت میکنه.