2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842635 بازدید | 670587 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگفتی طاهری پناه چیکار کرده؟

یکی از بهترین دوستامو بیچاره کرده.

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
سلام آناجون خوبی خواهر؟دردونه هات خوبن؟کجایی که ببینی باز دارم میرم برا انتقال.    

سلام ثمین جون به سلامتی عزیزم ان شاءالله به حق امام رضا اینسری برات بمونن منتظر خبرای خوشت هستم خواهری بیای اینجارو بترکونی  

خدا جونم شکرت...
2731
عزیزم من بعد از iui روز 18 بتام بالای 1000 بود خدا رو شکر مشکلی نداشتم جنسیتش دختره بعضیا گفتن بخاطر ...

مديه جون روز ١٨ پري بتا انقدر بود؟!

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
نگفتی طاهری پناه چیکار کرده؟

دوستم باردار بود و دکترش طاهری پناه.اولا تا قبل بارداری خوب بررسی میکرده همه چی رو همین که باردار شد هر چیزی رو میگفت طبیعیه .دوسه تا از دوستام باهم باردار شدن هرروز دوستم میومد از بقیه که هم دوره ی بارداریش بودن میپرسید بچه ها شما هم تاری دید دارید شماهم پاهاتون بی حسه.شکمتون بی حسه .فلان جاتون درد دارید و خلاصه بقیه میگفتن نه.اینم هربار میرفت پیش طاهری پناه و شکایت میکرد از درداش میگفت خانم بچه بازی در نیار بلاخره بارداری درد داره این بیچاره هم از همه جا بیخبر بچش 35هفته به دنیا اومد ساعت 9شب کیسه آبش پاره میشه زنگ میزنه به طاهری پناه در صورتی که سزارینی بوده طاهری پناه میاد بالاسرش ساعت 1شب داد و فریاد که چرا به من زنگیدی من وقت خوابم بود.خلاصه سز میکنتش و تمام.بعد دو هفته که میبینه تاری دید و ایناش هرروز بدتر میشه میره چکاپ متوجه میشن سرطان روده بزرگ گرفته و بخاطر تشخیص ندادن دکتر کبدشم درگیر کرده.الان دخترش رو حتی یکبارم نتونسته بغل کنه چون شیمی درمانی میره .مادر و خواهرش از بچش نگهداری میکنن.اسم طاهری پناه میاد تنم میلرزه خدا خیرش نده اگر پیگیر بود شاید اینقدر پیشروی نمیکرد بیماریش

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
سلام ثمین جون به سلامتی عزیزم ان شاءالله به حق امام رضا اینسری برات بمونن منتظر خبرای خوشت هستم خواه ...

مرسی عزیزم.خداکنه اینبار واقعا جشن به پا کنم

2740
ماهك جون يه جنين انتقال دادم اما معلوم نيس من هنوز سونو نرفتم

ترخدا هر وقت رفتی منم منشن کن 

منم چون دوقلو نمی خوام یکی دارم انتقال میدم

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
آره گلم مشکلی نداره منم ژل رویال طبیعی هم به خودم هم همسرم میدادم تو سیکل پانکچر 

سلام عزیزم

من هفته قبل قرار بود انتقال بدم ی آزمایش داده بودم خودم ک تی اس اچ نزدیک مرز بود مثلا ۰.۳ تا ۴ بود از من ۳.۸ بود دکتر گف بیاد ی کم پایینتر بهتره،من قرص لووتیروکسین ۰.۱ روزی ی دونه خوردم یک ماه،بعد الان ازمایش دادم خیلییی اومده پایین شده ۰.۰۲

ب نظرت این ماه هم واسم انتقال نمیده؟قطعش کنم ؟

ترخدا هر وقت رفتی منم منشن کن  منم چون دوقلو نمی خوام یکی دارم انتقال میدم

منم یدونه میخواستم

ولی دوتا انتقال دادم🙈

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
خب چرا؟ چیکار کرده؟ دقم دادی چرا نصفه نیمه جواب میدی دوست جونم؟

داشتم تایپ میکردم خوب   

2706