2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6869846 بازدید | 672668 پست

کسی هست که طبع گرم داشته باشد. برای تغذیه قبل از انتقال می پرسم. بادکش گرم وبا روغن سیاهدانه چرب کردن رحم خوب یا نه 

چه قدر منتظر مادر شدنم! خداجونم. تیکرم را با خوشی وراحتی به پایان برسان . خدا جونم دو قلوهام سپردم دست خودت مواظبشون باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما حتي بتات هم از من بالاتر بوده دكترت اصلا نگفت چرا بعضيا انقدر بتاشون بالاست ؟! آزمايشگاه به من ...

عزیزم من بعد از iui روز 18 بتام بالای 1000 بود خدا رو شکر مشکلی نداشتم جنسیتش دختره بعضیا گفتن بخاطر جنسیت هست تازه در نظر بگیرید که در iuiعمل لقاح هم. در رحم انجام میشه 

زینب جان من دوبار مشاوره گرفتم از پرفسور حسینی به شدت تاکید کرد که اصلا جلوی دکتر طاهری پناه کوتاه ن ...

لی لا جون دکترت طاهری پناه هستش؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
آره عزیزم. سلام چطوری؟چیکارا کردی ثمین جون؟

اوووووف خیلی اعصابم از دست این طاهری پناه خرابه یعنی دستم بهش برسه روش اسید میپاشم

من خوبم شکر .امروز پریود شدم و فردا باید برم سونو تا اگر مشکلی نباشه برم توی سیکل انتقال.که به احتمال زیاد مشکلی هم نیست  

لی لا جون اینبار دارم خودکشی میکنم بخدا.10جلسه طب سوزنی برام نوشت فشرده منم اومدم تهران طب سوزنی میرم پیش دکتر علیرضا مستقیم.

وزنمم حدود 6کیلو و نیم اوردم پایین و سایزم حدود 3سایز اومده پایین.

قراره پی آرپی داشته باشم و سرم آی وی آی جی یک هفته قبل انتقال و آنوکسوپارین .

باشد که رستگار شوم  

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
اوووووف خیلی اعصابم از دست این طاهری پناه خرابه یعنی دستم بهش برسه روش اسید میپاشم من خوبم شکر .امر ...

اینبار بارداری عزیزم و نینیتپ خوشگل و سالم بغل میکنی خوشگل

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
اوووووف خیلی اعصابم از دست این طاهری پناه خرابه یعنی دستم بهش برسه روش اسید میپاشم من خوبم شکر .امر ...

عزیز دلم چه کارای خوبی کردی. انشالله اینبار مامان هر چندتا نی نی که دوست داری میشی عزیزم. راستی چرا؟دکتر طاهری پناه چیکار کرده مگه؟

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
اینبار بارداری عزیزم و نینیتپ خوشگل و سالم بغل میکنی خوشگل

خداکنه دیگه مطمئنم اینبار خودمو تیکه تیکه میکنم.هر سوزنی که میزنن بهم برا طب سوزنی اشکم در میاد .خیلی برام دردناکه از نظر روحی کم آوردم.

الان دکترت کیه؟ کجا انتقال میدی؟

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
خداکنه دیگه مطمئنم اینبار خودمو تیکه تیکه میکنم.هر سوزنی که میزنن بهم برا طب سوزنی اشکم در میاد .خیل ...

ای جانم عزیزم

حق دارس

اما میشه اینسری ایشالله میشه

میدونی که روحیه چقدر مهمه

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
عزیزم دستت درد نکنه تشکر.این هارو می خوام ببرم پزشک عمومی برای همسرم بنویسه.همسرم دکترش دادخواه بود ...

اینا دکتر رویان هستن؟

اسفندی که باشی میشی ته تغاری خدا   خدایا دل ته تغاریت رو نشکن به آرزوش برسون .
الان دکترت کیه؟ کجا انتقال میدی؟

رشت انتقال میدم 

2706