2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6838749 بازدید | 670377 پست
خپ من سه انتقال منفی داشتم وهزاران سقط     امامن برای تایید رفتم مرکزبیمه مون،اونجا تایید ...

اینجا هم که من رفتم داروخانه بود داروخانه خودش قبول کرد زنگ زد فک کنم مرکز خدمات درمانی اونجا قبول نکردن.منم بیمم خدمات درمانیه کجا میرید شما.میشه ادرس بدید منم برم

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شرمنده من سینال رو بلد نیستم تنظبم دوزش رو، کاش زنگ بزنی بپرسی  مگه برات توضیح ندادن؟&nb ...

چرا.دقیقا توضیح دادن.منم به همون روش تنظیم میکنم.ولی دیدم یه قلم هنوز تموم نشده.

خدایا شکرت  
خب اگه مثلا بخوان چند روز بعد پانکچر انتقال بدن باید استرادیول قبلش بدن که ضخامت مناسب بشه دیگه؟؟؟ & ...

نه گلم اون وقت عملکرد تخمدان و پاسخ دهی به داروهای تحریک پایین میاد 

دعا کن فولی زیاد داشته باشی (البته نه بیش از حد) ضخامت اوکی میشه 

منم همیشه ضخامتم 7 یا 6 بود تو بهترین حالت، بعد فکر کن موقع اولین سونو شده بود 8 سه خطی، به 13 هم رسید، خودم وحشت کرده بودم

2742
برای تاییدش توکرج ازمن فقط گواهی دکتر ر خواستن،من براحتیاط،آزمایش ایمنی رهم برده بودم،آزمایش بتا مثب ...

یعنی اصلا نگفتن چنتا سقط داشتی یا نه ؟مدارک سقطط رو نبردی؟

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
عزیزم سینال یه مقدار اضافه داره شما همون درجه ای که گفتن تزریق کن

آهان.مرسی.حالا برا تزریق بعدی یه قلم دیگه بردارم یا بقیه این یکی رو تزریق کنم؟.به هرحال سه تا آمپول دارم. برا ۶ بار تزریق کافیه.

خدایا شکرت  
آره گلم از دوستان اینجا دیدم رفتن قم و تونستن بگیرن آخه ربطی نداره شاید شما از تهران دوست داشتی بری ...

دوستمون سهیلا جون که باهاش اینجا اشنا شدم میگه از من تو کرج مدارک نخواستن فقط برگه تایید دکتر رو خواستن اگه ادرس بده شنبه میرم اونجا

آهان.مرسی.حالا برا تزریق بعدی یه قلم دیگه بردارم یا بقیه این یکی رو تزریق کنم؟.به هرحال سه تا آمپول ...

خواهش میکنم، من که قلم 900 واحدشو داشتم 225 واحد میزدم یعنی 36 درجه، چهار روز که میشد ازش میموند میرفتم سراغ قلم بعدی

ولی بار اول نمیدونستم فکر کردم اشتباه زدم تا آخر زدمش به دکترم گفتم گفت اشکال نداره حتما خواستی حیف نشه😅

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2740
عزیزای دلم هرکس میدونه جوابم رو ممنون میشم راهنمایی کنه. من طبعم سرده معمولا هم پاهام یخه، و معمولا ...

عزیزم کلا هر چی میخوری گرم باشه بعد از یه مدت اوکی میشی 

ولی کاش حتما طب سنتی بری

اما میوه های گرم، آناناس، موز، انبه، آووکادو(برای رحم عالیه و سرشار از اسیدهای چرب مفید) 

گوشت گوسفندی

پرندگان بلدرچين، اردک، کبک، و حتی تخم اونها عالیه، مرغ محلی 

روغن حیوانی گوسفندی، روغن کنجد روغن زیتون، پنیر هم سعی کن گوسفندی باشه 

به جای سالاد کاهو و خیار تبوله درست کن با جعفری و سبزی بیشتر بخور تا سالاد، اگر هم خواستی شبها نباشه 

ماهی جنوب تا قبل از بارداری عالیه مصرف کنی چون ماهي های جنوب سردیشون کمتره، اون هم شب نباشه 

میگو هم عالیه، کلسترول درسته داره ولی میزان‌ش برای جلوگیری از یائسگی زود رس و تخمک با کیفیت خوبه(کلا حذف کلسترول اشتباه بزرگ هست و باعث یائسگی زود رس میشه) 

جوانه گندم و بلغور گندم هم عالیه 

برنج قهوه ایی هم کمک کننده است 

عسل حتی نوع تغذیه ایی از شکر خیلی بهتره پس به جای شکر مصرف کن

گاهی هم این وسط سردی مصرف شد مهم نیست

گلم عرق بهارنارنج و گلاب هم گرم هستن هم آرامبخش و هم مقوی قلب و مغز 

تو چای هل بریز یا عرقش رو، چون چای سرده

فلفل سیاه هم به میزان متعادل تو غذاها داشته باش 

سیر و پودر سیر هم همین طور

آجیل ها و قوتو کرمان هم بگیر عالیه

عزیزم خودم تمام این ها رو انجام میدادم و اصلا شده بود سبک زندگیم، فقط چون همسرم یه مقدار طبعش گرم بود برای اون مثلا قاطی شربتش عرق شاهتره هم میریختم یا کمی کاسنی، یا سالاد شیرازی بهش میدادم

کلا مصرف میوه و آبمیوه هم خیلی زیاد داشتیم خصوصا آب انار و آب پرتقال 

انجیر و زیتون هم عالی هست

مصرف نخود و ارده هم بالا ببر عالیه

خرما رو هم اگر نوع پیارم گیر بیاری بهتره 

تا حداقل یک ساعت بعد از غذا آب و میوه نخور 

تو پریود، حمام رفتی از کمر به بالا رو بشور، چون واقعا نمیشه اصلا حموم نرفت، یا ببخشید دستشویی رفتی فقط وقتی مدفوع بود با آب ولرم خودتو بشور، اگر اصلا نشوری یه جور دیگه عفونت میگیری 

تو زمستون سعی کن همیشه تو خونه جوراب بپوشی چون پاها که گرم باشه، رحم هم گرم میشه

گلم با مصرف اینا تقریبا میتونم بگم خیلی کم پیش میاد پالتو بپوشی، کلا بدنت گرم میشه 

عزیزم کلا هر چی میخوری گرم باشه بعد از یه مدت اوکی میشی  ولی کاش حتما طب سنتی بری اما میوه ها ...

خیلی شرمنده ام کردی که  برای تایپ و به یاد آوردن این متن، اینهمه وقت گذاشتی. میبوسمت عزیز دلم. قابل باشم همیشه دعاگوتم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
عزیزم یکی از دوستان میگه  c هست تو بارداری ریسکش. ولی ما که وقتی پانکچر میکنیم که بارداری محسوب ...

درسته عزیزم ولی این دوستمون واسه روز انتقال میخواد، اگر جنین بلاست باشه هم که دیگه رسما میشه بارداری واسه این میگم گلم

زینبی جون رفتم ماما صدای قلبشون رو گوش داد خیالم راحت شد.

یکیشون البته یک صدای خیلی دور میومد و گزفته باشه انگار.

اما ماما گفت خوبه.

حالا دوستایی ک تجربه دوقلویی دارن ، لطفا بیان بگن تو هفته های پایین ، سونو کید چه جوریه!؟ 

@زینبی_بابا    

@mahi_kocholoo    

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
2706