2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6865087 بازدید | 672335 پست
نمیدونم حتما باید سه دفه دیگه ای وی اف میکردم پدرم در میومد بخاطر امپولها و اینا تا راضی بشن.اتفاقا ...

واقعا حتما باید سر خودشون بیاد تا درک کنن چی میگی

امیدوارم بتونی با بیمه پیدا کنی، حداقل این بیمه به دردت بخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

.میترسم برم باز نشه حالا فردا برم مدارک کورتاژمو جمع کنم شنبه برم داروخانه ۲۹ ابان اگه نکرد او ...

آره گلم از دوستان اینجا دیدم رفتن قم و تونستن بگیرن

آخه ربطی نداره شاید شما از تهران دوست داشتی بری قم تحت درمان باشی، چون مرکز ناباروری اونجا هم خیلی تعریفش رو شنیدم

دعا کن برام عزیزم . خونرسانی خیلیییییی ضعیفه و آبش هم کمه

می فهمم عزیزم الان نگرانی 

ولی خیالت جمع چون تو بیمارستان تحت نظری اگر به حد بحرانی برسه سریع سز میکنن ولی باز من جای شما باشم همسرم رو میفرستم از چند تا متخصص دیگه بپرسه، همش حس میکنم این اتفاق واسه من پیش اومده، ما رو بی خبر نذار عزیزم

2731
ممنونم دوستم حتما این کارو میکنم موقع انتقال دیگه؟

آره گلم شب قبل انتقال یا صبحش بنویس و ببند دور شکمت برای حفظ جنین خوبه 

ختم سوره یاسین به مدت 40 روز هم دکتر طب سنتی بهم گفت برای سلامت جنین و حفظ بارداری خوبه

می فهمم عزیزم الان نگرانی  ولی خیالت جمع چون تو بیمارستان تحت نظری اگر به حد بحرانی برسه سریع ...

سلام خوبین من آمپول عصلانی مو بایو دوتا پودر با یه آب مقطر میزدم این دوروز با دوتا اب مقطر زدم امروز و فقط درست زدم چی میشه؟

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
امروز رفتم بیمارستان از ماما پرسیدم گفت اصلا فعلا به کیست هات فکر نکن اونا بمونه بعد از بارداریت سو ...

عزیزم نترس، دیگه چون آموزشی هست اونجا و رزیدنت ها هم تازه دارن یاد میگیرن هیجانشون بالاست، بیشتر به یاد گیری فکر میکنن و حواسشون نیست ممکنه بیمار چه برداشتی بکنه

عزیزم ذخیره شما چنده؟ 

از بقیه بیمارها پرسیدی کسی با ivf اونجا بچه دار شده؟ 

جنین شناس هم رزیدنته؟ 

درسته هوا سرد شده و آدم زورش میاد بره بیرون  ولی با دو سه نفر صبحا قرار پیاده روی بزار یا عصره ...

بیرون که نه، آخه تنهام کسی نیست باهام بیاد شوهرمم اصلا اهل پیاده روی نیست متاسفانه، اهل کوهنوردیه میگه بریم کوه ولی من توانم در اون حد نیست دیگه😅😅

ولی حلقه هولاهوپ دارم خیلی خوبه ببینم شروع میکنم😍

توکل به خدا...

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
جدی ای بابا چقد طول میکشه؟! البته بهتر چون دکتر لیلا بیانی (سونولوژژیست) گفت چسپنده گی ندادی بهتره ز ...

گلم روز تخمک کشی لقاح رو انجام میدن بعد اگر شرایط خوب بود دوتا سه تا جنین انتقال میدن و بقیه رو فریز میکنن

اگر هایپر بودی یا ضخامت خیلی بالا بود تمام جنین ها رو فریز می کنن

اغلب تخمک رو فقط در شرایط اضطراری فریز میکنن چون تحمل کمتری داره به پروسه فریز داره، ولی جنین خیلی مقاوم هست و راحت فریز میشه و اغلب هم از فریز سالم درمیان

زینبی جان تو رویان بهم گفتن سه تا سینال مینویسیم.هرکدوم برا دو تا تزریق کافیه.من دو بار تزریق کردم ا ...

عزیزم شرمنده من سینال رو بلد نیستم تنظبم دوزش رو، کاش زنگ بزنی بپرسی 

مگه برات توضیح ندادن؟ 

زینبی جان تو رویان بهم گفتن سه تا سینال مینویسیم.هرکدوم برا دو تا تزریق کافیه.من دو بار تزریق کردم ا ...

عزیزم سینال یه مقدار اضافه داره شما همون درجه ای که گفتن تزریق کن

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
سلام خوبین من آمپول عصلانی مو بایو دوتا پودر با یه آب مقطر میزدم این دوروز با دوتا اب مقطر زدم امروز ...

عزیزم متوجه نشدم 🙈🙈🙈🙈 آخرش چی کار کردی؟

هر چند نمیدونم کلا هر کدوم باید با چند تا آب حل بشه 🙈🙈🙈🙈

مگه تو مرکز توضیح ندادن 

خپ من سه انتقال منفی داشتم وهزاران سقط    

او مای گاد متاسفم

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
2706