2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671259 پست
عزیرم منم ضربان قلبم به طور طبیعی بالاست چه برسد به این موارد، دکتر بیهوشی که مشاوره شدم فرستادنم قل ...

اتفاقا آره اسمشو شنیدم دوز داره؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست..

عزیزای دلم هرکس میدونه جوابم رو ممنون میشم راهنمایی کنه. من طبعم سرده معمولا هم پاهام یخه، و معمولا هم سردمه. وقت نمیکنم پیش متخصص طب سنتی برم. چیکار کنم که طبعم گرم بشه. نمیخوام معتدل شه میخوام گرم شه!!! دارچین تپش قلب میده بهم. سیاه دونه بخاطر پرولاکتین نمیتونم بخورم، زنجبیل هم بخاطر مسئله گوارشی نمیتونم بخورم. آهان راستی کم خون هم نیستم. الانم نارگیل گرفتم اما هنوز نخوردم نمیدونم اثر داره یا نه

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سهیلا جون کجایی میشه بیای بگی چجوری تونستی سرمهاتو بگیری...به من ندادن من از دکتر و از رویش تاییدیه ...

خپ من سه انتقال منفی داشتم وهزاران سقط  

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
وزن 1900 هستش تو ۳۴ . برام دعا کن شنبه بازم سونو دارم

عزیزم.از خدا میخام ک.صحیح وسالم ب موقع ب دنیا بیاد پسرت...فقط ب خودت استرس نده گلم

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2731
سهیلا جون کجایی میشه بیای بگی چجوری تونستی سرمهاتو بگیری...به من ندادن من از دکتر و از رویش تاییدیه ...

خپ من سه انتقال منفی داشتم وهزاران سقط  

امامن برای تایید رفتم مرکزبیمه مون،اونجا تایید کردن.هیچ وقت برای تایید ش،داروخونه نرفتم.من خدمات درمانی ام،میرم مرکزخدمات درمانی،تاییدمیکنن بعدمیرم هلال احمر میگیرم.

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
گلم منم آندومتریوز دارم و کیست آندومتریوما تو تخمدان چپ با سایز 4 سانت ولی دکترم صلاح ندید عمل کنم، ...

امروز رفتم بیمارستان از ماما پرسیدم گفت اصلا فعلا به کیست هات فکر نکن اونا بمونه بعد از بارداریت

سونو شدم دکترکاشفی نظارت میکردن یه رزیدنت سونو رو انجام داد به محض دیدن گفت یا خدااااا چه خبره هی میگفت این چیه خانم دکترررر نگااااه کن اوووو   !!!!! فکر کنم پر کیست بودم خیلی ناراحت شدم

من سیکلم 45 روزه شد برخلاف همه اونایی که اومده بودن و سیکلشون 15 روزه بود!  

فعلا گفتن از روز 5 پریودی ال دی بخور و امروز فقط 4 تا ازیترومایسین رو با هم بخور، هر روز یک اسید فولیک  و از روز 21 پریودیت هم نیم سی سی سینافکت! زیرجلدی بزن و بعد دوباره روز دوم پریودی برم واسه سونو و ......

نمیدونم حتما باید سه دفه دیگه ای وی اف میکردم پدرم در میومد بخاطر امپولها و اینا تا راضی بشن.اتفاقا ...

برای تاییدش توکرج ازمن فقط گواهی دکتر ر خواستن،من براحتیاط،آزمایش ایمنی رهم برده بودم،آزمایش بتا مثبت وافت بتا ر هم برده بودم.

خدارو شکر که خوبین. من فعلا دعاگوی دوستان هستم. فعلا هیچ کجای سیکل نیستم عزیزم.دوباره باید از نو شرو ...

زنده باشی عزیزم ممنونم از محبتت

منم همیشه بیادتون هستم

خیره انشالله توکل به خدا 

بهترینها در انتظارتن عزیزم

خدایا قسم به بزرگی خودت ،امیدم به توست و بس 
نه گلم اگر قرار باشه لاپاراسکوپی کنی اول سیکل پانکچر رو انجام میدن تا تعداد جنین خوب به اندازه کافی ...

جدی ای بابا چقد طول میکشه؟! البته بهتر چون دکتر لیلا بیانی (سونولوژژیست) گفت چسپنده گی ندادی بهتره زود درمان بشی چون دو طرف هست

عزیزم به نظرت لقاح رو انجام میدن منظورم اینه که  جنین ها فریز میشن یا برای 4 ماه دیگه لقاح انجام میشه و فقط تخمک فریز میشه!!! آخه همسرم دارو مصرف میکنه برای دو ماه به ایشون هم دارو دادن که یه ماهش رو مصرف کردن!

سلام عزیزم ممنون‌قربونت؟ تو چطوری؟ نی نی خوبه؟  اره من پانکچر شدم فردا هم اگه خدا بخواد ا ...

ممنون شکر خدا ما هم خوبیم،به سلامتی عزیزم از الان مامان شدنت مبارک حتما اینسری مثبتی😍😍

خدا جونم شکرت...
اتفاقا آره اسمشو شنیدم دوز داره؟

عزیزم یکی از دوستان میگه  c هست تو بارداری ریسکش. ولی ما که وقتی پانکچر میکنیم که بارداری محسوب نمیشه! دکتر به من گفت پانکچر با پروپانول بیا ولی اگر باردار شدی دیگه نمیتپنی بخوریش فقط از لحاظ روحی آرامش داشته باش و یه عده غذاهایی که تپش را زیاد میکنه حذف کن مثلا فلفل، زنجبیل، پرتقال و...

هوازی باید ضربان قلبت زیاد بشه یادم نیست 20 در صد بیشتر باید بشه یا 120 تا در دقیقه

زینبی جان تو رویان بهم گفتن سه تا سینال مینویسیم.هرکدوم برا دو تا تزریق کافیه.من دو بار تزریق کردم اما هنوز یکیش تموم نشده.آمپولارم از شهر خودمون گرفتم.نمیدونم یه دوز دیگه دادن یا چطور شده.

هردفعه ۳۶ درجه تزریق میکنم.روشونم نوشته سینال ۴۵۰

خدایا شکرت  
2706