2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802344 بازدید | 668359 پست
سلام به همگی یه سوال دارم برای تقویت تخمدان و رحم باید چیکار کنم یا چی بخورم؟ احتمالا ماه دیگه یا ما ...

سلام عزیزم 

گلم میتونی طب سنتی بری و بر اساس طبعت غذا بخوری

ولی آب زیاد، پیاده روی مصرف میوه و سبزیجات فراوون خیلی کمک میکنه به هم شما و هم همسرتون

چند تا توصیه دیگه هم طب سنتی بمون گفته بود برای شما هم میگم

هر هفته دو بار نیمرو تخم مرغ محلی با روغن زیتون و در کنارش سه عدد خرما و یک پیاز

هر روز صبح 7 عدد زیتون

هر شب 7 عدد انجیر 

هر هفته دو بار غذا با نخود مثل آبگوشت، فلافل، حمص و یا آب نخود(با شروع داروهای تحریک تخمدان بهتره حبوبات نخوری نفخش اذیت میکنه) 

همسرتون هم خنک نگه داشتن بیضه رو داشته باشن، البته الان چون هوا داره سرد میشه خیلی شرایط اسپرم ها رو به بهبود میره 

[QUOTE=109276864]بازم جنین فریز داری یا از اول باید نراحل و بری؟[/QUO سه تا دیگه دارم ولی گریدشون b ...

عزیزم مورولا یعنی توت فرنگی و اسم یک مرحله جنینی هست و به گرید ربطی نداره، پس برای بقیه با گرید b هم امیدوار باش چون اونها هم یا مورولا هستن یا بالاخره به اون مرحله میرسن، بلاست هم میشن و بعد لانه گزینی هم میکنن و تو رو مامان میکنن😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گفتن اول بارداری و بره برای ivf در مورد کیست ها حرفی نزدن فعلا  ممکنه بعد پانکچر لاپارا رو ان ...

نه گلم اگر قرار باشه لاپاراسکوپی کنی اول سیکل پانکچر رو انجام میدن تا تعداد جنین خوب به اندازه کافی تشکیل بشه، بعد یکی دو ماه استراحت میدن به بدن و بعد لاپرا و پریود بعدی یا دو تا پریود بعد هم انتقال 

دوستان آزمايش ان تي رو كسي بلده الان رفتم رو سايت آزمايشگاه برداشتم دارم از استرس ميميرم 😰زينب جون ...

عزیزم اصلا نگران نباش، اینا رو باید وارد نرم افزار بکنن و بقیه ریسک فاکتورها از لحاظ آماری سنجیده بشه، مثل سن شما، ivf، عدد ان تی، دیده شدن استخوان بینی و... 

اون وقت ریسک اولیه و نهایی حساب میشه و بعد میشه تفسیرش کرد 

آهان راستی عددmom رو هم باید در بیارن

2720
برام دعا کنین . دیروز تو۳۳ هفته و پنج روز سونو شدم ک آب شده شش و خونرسانی ضعیف و رشد کم و آی یو جی ا ...

عزیزم ان شاالله همه چی عالیه براتون

خدا رو شکر که تحت کنترل هستی و قطعا مشکلی پیش نمیاد

ما رو بی خبر نذار

2714
بچه ها یه مشاوره بمن بدید ابن سینا یا یزد یا رویان  راهم تا تهران ۵ساعته تا یزد ۱۱ساعت   ...

گلم تهران عالیه، بین ابن سینا و رویان به نظرم فرقی نیست دیگه خودت بیا تصمیم بگیر 

تازه مسیر هم خیلی مهمه نزدیک باشه 

نمیگم یزد بده ولی 11 ساعت راه اصلا شوخی نیست 

عزیزم علامت بذار روی قرص هات  ولی فردا زنگ بزن بپرس  اما در کل یک بار کم یا زیاد شدن (فق ...

واقعاً ممنونم که سوالات همه رو انقدر با صبر و حوصله جواب میدین. 💐

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
برای باز شدن پری نه ولی اگر طبع خودت سرده و همیشه این مدلی میخوردی اشکال نداره  مثلا خودم طبع ...

سلام زینب جون

من سه روزه آمپول های سینال آف،سینافکت،MMG, رو شروع کردم

امروز روز ۷ پریودیمه

از دیروز ترشح نارنجی رنگ دارم

علتش چیه؟ خطرناک که نیست؟

یعنی از عوارض آمپول هاست؟

چیکار باید بکنم؟

ان شالله اینبار مادر میشی عزیزم،  اون زمانی که دارن برات ای یو آی انجام میدن خودتو شل کن اینطور ...

قربونت برم مرسی عزیزدلم انشالله، الان تو راه مرکزیم توکل بخدا آره خداکنه که نترسم سفت نکنم عذاب بکشم...  انشالله خدا به هممون کمک کنه الهی خبر مادرشدن خودتو بشنوم 😍

2706