2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6811635 بازدید | 668719 پست
اخه چاقی با پردنیزولون خیلی باعث شده قیافم تابلو بشه.فک میکردم هر چی دوزش کم بشه کمتر و کمتر چاق میش ...

عزیزم اگر خیلی غیر عادی هست حتما برو به دکترت بگو

پشت گردنت تپل نشده؟ پوستت تیره تر نشده؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زینبی سینه دردم داشتی؟؟؟من از روز شش ای یو ای تا الان که روز یازدهه تمام علایم پریودو دارم به جز لکه ...

والا سینه درد فکر کنم تو کل سیکل بود از زمان شروع بوسرلین ها برای انتقال، و تغییر هم نکرد بعد از جواب فکر کنم کمتر شد

یعنی تو کل بارداری نباید عسل بخوریم؟ دیشب همسر من شیر موز درست کرد برام با عسل! نکنه حال بد دیشبم بخ ...

نه دیگه نباید خورد ولی حالا با یک دفعه چیزی نمیشه نترس

فکر میکنم برای آخر شب سنگین بوده برات وگرنه خیالت تخت مشکلی نیست 

گلم من در مجموع یک کیلو عسل تو بارداری خوردم و نمیدونستم خوب نیست، نگران نیستم

2728
من روزی ۳ تا استرادیول دارم، الان که اومدم بخورم هرچی فکر کردم یادم نیومد که مال صبح رو خوردم یا نه! ...

عزیزم علامت بذار روی قرص هات 

ولی فردا زنگ بزن بپرس 

اما در کل یک بار کم یا زیاد شدن (فقط یک بار) خطرناک نیست

سلام زینبی جونم خداروشکر عزیزم متاسفانه دیابت بارداری گرفتم با اینکه از قبل انتقال رعایت مواد. قندی ...

دیابت بارداری خیلی رو اعصابه خصوصا که گاهی با رعایت تغذیه درست نمیشه، ولی خدا رو شکر تحت کنترل هستی و این عالیه

خدا رو شکر ما هم خوبیم، آره خیلی خیلی بهتر شدم الان فقط گاهی بهم میریزم که اصلا مهم نیست و اذیتم نمیکنه

سلامت باشی زینبی عزیزم،،انشالله خدا نی نیتو واست نگه داره،،پناه برخدا،،مجبورم یه جوری تحمل کنم

عزیزم واسه دلخوشی بهت نمیگم ولی خیلیا رو دیدم بعد از 18 سال، حتی 24 سال نتیجه گرفتن، جالبه بعضیا طبیعی

خدا کنه شما هم زودتر بچه های سالم و صالح خدا بهتون بده 

واقعا سخته، فقط خدا میدونه شما چی کشیدین

زینبی جان.شرمنده.یه سوال داشتم.من چند روزه بیرون روی گرفتم.گوارشم بهم خورده.نمیدونم میتونه به این هو ...

آره گلم میتونه مربوط باشه 

نشاسته بخور خوبه 

اگر خیلی اذیتی حتما زنگ بزن بپرس تا راهنماییت کنن

روز سوم بود.پس خیالم راحت شد.من تو خونه با یه فیلم ۲۰ دقیقه ای پیاده روی در منزل ورزش میکنم.اصلا نمی ...

آره گلم خیالت راحت ولی آب رو اصلا دست کم نگیر 

ببین منم چون ماه رمضون بود نمیتونستم دوز ها رو تقسیم کنم و آب زیاد بخورم، بالا نرفت ضخامتم خیلی، دیگه ببین در چه حد مهم بود که دکتر گفت دیگه روزه نگیرم و آب زیاد بخورم و 4 تا قرص شد 

پیاده روی هم بیشتر کردم ضخامتم درست شد

سلام بر همگی من چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید  اول یه شرح حال بدم: سه سال داریم ...

سلام عزیزم خوش اومدی

گلم تا الان چون مراکز ناباروری نرفته بودی به اشتباه فکر میکردی همه چی گل و بلبل هست ولی خدا رو شکر متوجه شدین و عملا نصف راه درمان رو خدا براتون حل کرده 

دکتر معینی شنیدم دکتر خوبی هستن ولی اونجا خودش کاری انجام نمیده ولی چون استاد هست حتما حتما روی روند درمان شما نظارت مستقیم داره

گلم خودم تا حالا برای کارهای دیگه آرش رفتم و از بخش ivf خبر ندارم ولی خیلیا بعد از چند سال اونجا با iui ساده درمان شدن، یا اخیرا یه موردی دیدم که مشکلش رو تو همون بیمارستان آرش فهمیده بودن

Ivf و icsi  فرقی با هم ندارن، تو محیط آزمایشگاه خود جنین شناس تصمیم میگیره کدوم رو انجام بده

درصد موفقیت این درمان هم 40 هست حدودا و امیدوارم شما هم زود جواب بگیری تو دفعه اول

آره گلم همه میگن که خیلی عوارض داره توو شهر ما دکتراش چندان تعریفی ندارن اصلا خوب جواب  نمیدن ب ...

گلم کم کم قطع کن 

دکترم می گفت اول اگر دو تا آمپول هست تا چند روز بشه شبی یکی

بعد تا یه مدت شیاف و بعد قطع بشه 

کاش زنگ بزنی مرکزتون و نحوه قطع کردن رو از دکترت بپرسی

ممنون از انرژی مثبتی که دادی  عزیزم ناراحتی من هم همینه تاپیک های بارداری میخوندم گفته بودن او ...

گلم منم آندومتریوز دارم و کیست آندومتریوما تو تخمدان چپ با سایز 4 سانت ولی دکترم صلاح ندید عمل کنم، البته بعد از انجام بررسی های تکمیلی 

منظورم اینه آندومتریوز گاهی لاپاراسکوپی نیاز داره گاهی نیاز نداره

دوستان امروز داداشام باهام دعوای شدیدی کرد و شوک عصبی زیادی بهم وارد شد  کلی گریه کردم  ...

عزیزم دعوای شدید از نشونه های مامان شدنه

پایین افتادن از تخت بعد از انتقال هم همین طور😁😁😁😁

مامان شدی رفت

2706