2737
2734
عنوان

لطفاً بیایین قضاوت کنین ینی اشتباه از منه؟؟؟😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1095 بازدید | 100 پست
من فقط خواستم نظرمو بپرسن...من که گروناشو نخواستم چرا اینجوری میکننن؟؟؟😔

عزیزم حالا شوهرت میگه بریم عوضش کنیم ناراحتی نداره دیگه 

یاران شِتاب کنید…...گویند قافِله­ای در راه اَست که گُنهکاران را در آن راهی نیست، آری گُنهکاران را راهی نیست ،اما پَشیمانان را میپَذیرند!!!!!🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
برو حتما چیزی که به دلته خبر.سه سال پیش برا من بدون نظر یه سرویس ظریف و ارزون زشت خریدن هنوز که هنوز ...

منم دقیقا ...برای منم مادرشوهرم خریده بود شبیه حلب بود😂😂انقد متنفرم بودم از اون سرویسا هی میگف سرویساتو بنداز منم میگفتم اون حلب ها انداختن نداره😒😒آخرشم رفتم با پولشون النگو خریدم ولی هنوزم سرویس میبینم خیلی دلم میشکنه😭😭

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
بایکم سیاست ونازمیتونی کارخودتابکنی  بگومن عروسم دلم میخادسرویسمابااین قیمت خودم بخرم خاطره بش ...

تو بقیه وقتا با ناز ازش درخواستمو میکردم اونم قبول میکرد هر چی میخواستم😅😅...حتی رفتم طلافروشی گفتم وای چقد خوشگله و اینا...اونم گفت اینجوری میگی من احساس کوچیکی میکنم چون نمیتونم بخرم منم گفتم عزیزم من که بیست تومنی نمیخوام نهایتش ده دوازده تومن کلی سر به سرش گذاشتم که من زن زندگیم و اینا... میدونی خیلیییی با سیاستن خانوادگی نمیدونم چرا حرفشونو باور ندارم...آخه از اونور دارن خرجای دیگه میکنن من که کور نیستم که 😑😑

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

استاتر من جدیدا یه سرویس خوشگل و شیک دیدم نه زیاد کت و کلفت بود نه نازک  خیلی ناز بود  ۴ میلیون  برا  مجلس عروسی ام خیلی سنگین بود....چطور با ۶ میلیون  نازک خریدن؟

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

من کلا جمع کنم برم. ۶تومن کمه؟؟؟😐من واسه عروسیم سرویس۴٫۵۰۰گرفتم البته ظریفه اما واقعا دوستش دارم... 

تازه خانواده شوهرم میگفتن در حد۳تومن بردار

خییلی ناراحت شدم

شوهرمم زنگ زد گفت آخه با۳تومن بهمون نخ دندون میدناااااا نه سرویس طلا

طفلک آخرش هم خودش۱٫۵۰۰گذاشت روش

کلی گشتیم تا اینو پیدا کردیم

هععععیییی خدااااااا😥😥افسردگی گرفتم😐

چی بگم والا؟؟موفق باشی

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
2738
عزیزم حالا شوهرت میگه بریم عوضش کنیم ناراحتی نداره دیگه 

عزیزم من از لجبازی مادررر شوهرررر میترسم...به موقع اش برا خریدای من تلافی میکننن...بهش گفتم هدیه مامانت خوبه...ولی بازم برام ناز میاره...آخرم گفت حالا تا برم خونه ببینم چی میشه حس میکنم خوشحالم شد اینو گفتم

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
تو بقیه وقتا با ناز ازش درخواستمو میکردم اونم قبول میکرد هر چی میخواستم😅😅...حتی رفتم طلافروشی گفتم ...

عزيزم سخت نگير اول ازدواجتونه بخدا ارزش نداره تو زندگي ک افتادي دوباره براي خودت بخر اونو بفروش تموم

عزیزم من از لجبازی مادررر شوهرررر میترسم...به موقع اش برا خریدای من تلافی میکننن...بهش گفتم هدیه مام ...

خیلی ها سر سرویس راضی نبودن خود من یکیش ولی الان بعد ساله یادم هم نیست ...

سرویس یه جوریه که خانواده شوهر روش حساسن بداهمین بدون عروس بعضی ها میخرن اخه عروسها اول زندگی خیلی تو فضا هستن برن بازار فقط سرویسهای گرون را پسند میکنن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
مبارکت باشه.ایشالله خوشبخت بشی آخه جیگر چرا گفتی جلو مردم زشته؟ این حرفت بدموقع بوده. یه بار کام ...

خب عزیزم مادرشون ناراحت میشن ازم... مثلاً با کلی ذوق خریدن...امیدوارم درک کنی چی میگم😅😅😁😁😁

2706