2733
2734
عنوان

لطفاً بیایین قضاوت کنین ینی اشتباه از منه؟؟؟😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1095 بازدید | 100 پست
شش تومن...خیلی کوچیکه خییلیی...برای جشن عقده... لابدهمینو باید رو لباس عروس بندازم دیگه 

خب شش تومن که خیلی کمه اما برای عقد خوبه

من پدرشوهرم طلافروشه اما برای عقدم یه نیم ست ظریف برداشتم عقد فرق میکنع

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

نه عزیزم کوتاه نیا اگه واسه بقیه خریدن واسه شمام باید بخرن همین بلا رو هانواده شوهرم سر من اوردن هیچ وقت اون سرویس رو ننداختم گردنم تا جایی که به حرف اومدن منم رفتم چند سال بعدش فروحتم یکی بهترش رو خریدم

التماس دعا

برو یه سرویس با سلیقه خودت بردار اما چون برای عقده خیلی سخت نگیر یه نیم ست ظریف هم خوبه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
خب شش تومن که خیلی کمه اما برای عقد خوبه من پدرشوهرم طلافروشه اما برای عقدم یه نیم ست ظریف برداشتم ...

اره میتونی برا عروسی عوض کنی

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

دقیقا نباید میگفتی جلو مردم زشته 

یاران شِتاب کنید…...گویند قافِله­ای در راه اَست که گُنهکاران را در آن راهی نیست، آری گُنهکاران را راهی نیست ،اما پَشیمانان را میپَذیرند!!!!!🌹

نذارسرسرویس دعوات بشه امااگه میگی کوچیکه بروعوضش کن چون بایدخودتامیبردن منم شوهرم باپولهاش که پس اندازکرده بودیک سرویس سنگین برام خریده بودولی هنوزم که هنوزه بااینکه قشنگه امامیگم بایدخودمامیبردی نه باخانوادت میرفتی اصلادوستش ندارم فقط براعروسی انداختمش خودشم بارهاگفته بیاعوصش کنیم ولی من میگم ان موقع که بایدعروس رامیبردی خودش طلارابخره منانبردی ومن ذوق دیگه ندارم

نذاربه دلت بمونه

یک چیزمناسب بخر

فکرکنم انهالجبازی کردن خودت باان پول نخریدی خودشون خریدن

به بقیه هم کارنداشته باش چون بهانه میارن میگن ان موقع قیمت طلابالان فرق داشت

کار خیلی بدی کردن که خودسر رفتن بدون نظر شما سرویس خریدن . مگه عصره بوقه . بگو به سلیقم نیست باید منم میرفتم برا خودشون خریدن یا شما .بگو شاید اونیکه میپسندیدم از این ارزونتر بود ولی به دلم مینشست 

عشق من :دخترم و همسرم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکرت 

عزیزم اگه نامزدت نداره،تو نباید بهش زیاد گیر بدی، ولی این کارشون که رفتن بدون نظر شما خریدن، کار درستی نیست. من اگه به جای شما بودم، میرفتم با همون قیمت که اونا خریدن یه سرویس دیگه میخریدم، که بهشون بفهمونم کارشون درست نیست. 

به آرزوهایم قول رسیدن دادم😉
2706