2726

سه ساله نامزدیم (بدون محرمیت)😀😀قرار شد سرویس بگیریم ..نامزدم فعلاً گرفتار کار مغازه و خونه اس مادرشون گفتن فقط ما همین مبلغو داریم برای خرید سرویس... ما هم گفتیم خیلی کمه چون برای عروسای دیگشون سرویس ها و طلاهای سنگینی خریدن حتی من و نامزدم رفتیم دیدیم به این قیمت سرویس های خیلی ظریف و کوچیکی هستن...تا اینکه مادر نامزدم رفتن به سلیقه خودشون و همون قیمتی که خودشون خواستن سرویس گرفتن...منم که خیلی ناراحت شدم چون نظرمو نخواستن و بدون هماهنگی گرفتن به نامزدم گفتم اونم گفت بخدا خبر نداشتم و اینا...مث اینکه رفته به مادرش گفته چرا بدون هماهنگی گرفتی خلاصه عصبانی شده و اینا آخرم نامزدم عکسی فرستاد گفت اینه منم دیدم خوشگله و خیلییی کوچیک ولی گفتم زشته چون زورم گرفته بود بعدش گفت خب میریم تعویض میکنیم... راستش من جایی دیگه سرویس پسند کرده بودم که خییلیی تو دلم بود یک تا دو تومن هم قیمتش از این سرویس بیشتر بود...در اصل که سرویسای دیگه تو دلم بود ولی چون نامزدم میگف نمیتونه بگیره منم گفتم من خیلی سنگین که نمیخوام بلاخره چیزی باشه که چهارتا فامیل مبینن زشت نباشه بعد از اینکه این سرویسو خریدن گفت نهایتش میریم عوض میکنیم منم سختتت پسند و فقط یکی دو جا سرویس پسندم شد گفتم این زشته خیلی کوچیکه جلو فامیل بعدم دیدم داره میگه چیکار به مردم داری من نمیتونم بگیرم یاد حرف مادرش افتادم که گفت برای بله برون ظرف پلاستیکی نگیرین جلو فامیلامون آبرومون بره زشته...حالا که من اینو گفتم نامزدم چپ و راست میگه از تو توقع نداشتم میگی آبروم میره من که میگم نمیتونم بگیرم...آخه بدیش اینه که همه عقلشون به چشمشونه خصوصا خانواده خودشون...نمیدونم بخدا از اون طرف اون عروساشون طلاباروننن... ینی اشتباه از منه؟ نامزدمم باهام قهر کرده...ولی من حس میکنم میخواد گربه رو دم حجله بکشه آخه خرجای سنگین زیاد میکنن ولی برای یه سرویس اینقدددد چونه زدن که نگوووو

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سرویس برای عروسیتونه؟ قمیتش چقدره؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

مبارکت باشه.ایشالله خوشبخت بشی

آخه جیگر چرا گفتی جلو مردم زشته؟ این حرفت بدموقع بوده.

یه بار کاملا جدی بهش بگو از قیافه این خوشم نمیاد بیا باهم بریم یکی بهترشو بگیریم میخوام همش واست بپوشم ذوق کنیم

سرویس برای عروسیتونه؟ قمیتش چقدره؟

شش تومن...خیلی کوچیکه خییلیی...برای جشن عقده... لابدهمینو باید رو لباس عروس بندازم دیگه 

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

اگه شوهرت قبول نکنه هیچی ک هیچی 

یاران شِتاب کنید…...گویند قافِله­ای در راه اَست که گُنهکاران را در آن راهی نیست، آری گُنهکاران را راهی نیست ،اما پَشیمانان را میپَذیرند!!!!!🌹

اینکه رفتن به خواست خودشون برات سرویس خریدم خیلی اشتباهه و کار خوبی کردی مخالفت خودتو اعلام کردی

ولی اگه واقعا همسرت نداره بهش زیاد فشار نیار

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706