2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
😂😂😂😂اره مردا ادم بشونیستن

😂😂😂😂

تا وقتي خرشون رو پل هست مهربونن و مظلوم 😐

همچين كه رد شد ، به ابليس ميگن برو مرخصي ما جات هستيم داداچ😂

اگه نظرتون مخالف با نظر منه لطفا منو ريپلاي نكنيد ميتونيد خودتون نظراتتون رو در پست هاي مستقل بگيد نه با ريپلاي كردن نظرات من😏
😂😂😂😂اره مردا ادم بشونیستن

چرا پیدا میشه دوستم ،همسر من دقیقا اینجوریه هیچ وقت به صورت خانوم های نامحرم نگاه نمیکنه ،البته من خودمم خیلی رعایت میکنم و توخونه هم خیلی به خودم میرسم

الا بذکرلله تطمئن القلوب
😂😂😂😂 تا وقتي خرشون رو پل هست مهربونن و مظلوم 😐 همچين كه رد شد ، به ابليس ميگن برو مرخصي ما جا ...

موااافقم ب شدت😀

دختری باش که همه از مستقل بودن و موفقیتش حرف میزنن، نه از خوشگلیش🌸
2740
 عزیز دلم یعنی جاهایی که زنان حجاب ندارن هیچ مردی با چشم دنبالشون نیست ؟

نه ولا

حتی اون خارجکی ها هم به تعهد ایمان دارن.اخه موی سر یک اورگان معمولی است چرا باید باعث تخریک بشه اگه حرف از تحربک بود ادمهای بیمار با انگشت پا دیدن هم تحربک میشن..پس موضوع این موی سر خانمها نیس

موضوع انسانهای بیمار است که با صدای زن با حرکات عادی وراه رفتن زن هم احربک میشن اونها مریضت و زنها دارن چند قرن جور مردان رو به دوش میکشن با مخفی کردن خودشون 

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع
چرا پیدا میشه دوستم ،همسر من دقیقا اینجوریه هیچ وقت به صورت خانوم های نامحرم نگاه نمیکنه ،البته من خ ...

اره هستن ولی خیلی کمن

دختری باش که همه از مستقل بودن و موفقیتش حرف میزنن، نه از خوشگلیش🌸
نه ولا حتی اون خارجکی ها هم به تعهد ایمان دارن.اخه موی سر یک اورگان معمولی است چرا باید باعث تخریک ...

چه میشه کرد برای محافظت از خودمونه دیگه که دست اینجور ادمهای مریض نیوفتیم

این نیز بگذرد
2706