2737
2739
خب اونا ک چشم بپوشن دیگه نیازی ب چادر نیس😄😄😄 ما چادری باشیم چیزی مشخص نیس ک اون بخاد نگا کنه

اره راس میگی منتفیه اقا😂

دختری باش که همه از مستقل بودن و موفقیتش حرف میزنن، نه از خوشگلیش🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشم میپوشن دوستم ،نابینا که نمیشن،خانوم ها هم باید رعایت کنن تا جلب توجه نشه بالاخره نقطه ضعف اقایون ...

با چشم تحریک میشن😭😭😭

چقد زنها بدبختن که توی 1400سال همیشه چشم مزدان دنیالشون بوده

بابا انسان باشین نیازی نیس چشم هاتون رو ببندین

همینکه انسان باشین کافیه😟

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع
2728
والا من چادر میپوشم ولی هنوزم که هنوزه مردها چشماشون و نمیپوشونن😯😐

چه جوری چادر میپوشی خشگلم؟منم از سن تکلیف چادری بودم ولی چادری بودن الانم با پنج سال قبلم خیلی متفاوته ،البته قبول دارم بعضی اقایون مریضن ،اما کسی که رعایت نکنه خیلی بیشتر از این حرفا مورد اسیبه

الا بذکرلله تطمئن القلوب
عفت  فقط  با  چادر ه؟؟؟؟؟

نه خیلی از خانمها میگن همش میگن چادر چادر.اصلا این چادر کجای قران اومده.خب باشه چادر نپوشین ولی همین که تو قران امده لباس گشاد و مقنعه بلند تا برجستگی های بدن معلوم نشه همین رو رعایت کنین قبوله

این نیز بگذرد
2738
با چشم تحریک میشن😭😭😭 چقد زنها بدبختن که توی 1400سال همیشه چشم مزدان دنیالشون بوده بابا انسان با ...

عزیز دلم یعنی جاهایی که زنان حجاب ندارن هیچ مردی با چشم دنبالشون نیست ؟

الا بذکرلله تطمئن القلوب
مردا چشم بپوشن ماهم قول میدیم چادربپوشیم

كلكشونه باور نكنيد😂

اگه نظرتون مخالف با نظر منه لطفا منو ريپلاي نكنيد ميتونيد خودتون نظراتتون رو در پست هاي مستقل بگيد نه با ريپلاي كردن نظرات من😏