2737
2739
عنوان

میشه کمک کنید

16 بازدید | 4 پست

داداشم متاهلی و بچه داره سه  تا ی امشب اومده خونه ما الان اون تو بالا خوابیده و منم همیشه اونجا میخوابیدم بنظرتون پایین پیش بابا مامانم بخوابم یا برم بالا برا خواب ؟؟؟

هربژی کورد 😍 شمایی ک امضامو میخونی میشه ی "الله اکبر " بگی ب نیت سفید بخت شدنم 🙏🌱خداجونم شکرت ب خاطر همه چی 🙏❤ راضیم ب رضای تو یا الله ❤ خداجونم زمان ازدواجمو ب خودت سپردم راضیم ب رضای خودت ولی خدایا ب حق عظمتت و دستان بی نظیر سازت ی همسر خوب و مناسب نصیبم کن و با هم و در کنار هم خوشبختمون کن 🤲🙏 تویی ک امضامو میخونی برا خوشبختیم دعا کن الهی ک خداوند حاجت روات کنه 🤲❤
پایین

پیش بابا مامانم ؟ 

میشه دلیلتو بگی ؟

هربژی کورد 😍 شمایی ک امضامو میخونی میشه ی "الله اکبر " بگی ب نیت سفید بخت شدنم 🙏🌱خداجونم شکرت ب خاطر همه چی 🙏❤ راضیم ب رضای تو یا الله ❤ خداجونم زمان ازدواجمو ب خودت سپردم راضیم ب رضای خودت ولی خدایا ب حق عظمتت و دستان بی نظیر سازت ی همسر خوب و مناسب نصیبم کن و با هم و در کنار هم خوشبختمون کن 🤲🙏 تویی ک امضامو میخونی برا خوشبختیم دعا کن الهی ک خداوند حاجت روات کنه 🤲❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیش بابا مامانم ؟  میشه دلیلتو بگی ؟

نمیدونم همینجوری.تحربه خوبی ندارم از مرد متاهل تنها

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
2731
نمیدونم همینجوری.تحربه خوبی ندارم از مرد متاهل تنها

چ تجربه ای گلی ؟