2733
2734
استارترجان شما چادري هستي؟

بله دوستم،البته من اینجا در مورد چادری بودن بحث ندارم چون ملاک پوششی هست که جلب توجه نداشته باشه و تحریک کننده نباشه ،بعضی خانوم های چادری تو این زمینه اصلا رعایت نمیکنن

الا بذکرلله تطمئن القلوب
حیف شد .اون دختر از شهر خودش میخواد .خواهرشوهرمو گفتم معرفی کنم .قرتیه به درد این آقا نمیخوره .هزار ...

😂😂😂نه توهیچکسو معرفی نکن چون خدای نکرده بعدا به مشکل بخورن میگن تومعرفیش کردی و تقصیر توعه و..

دختری باش که همه از مستقل بودن و موفقیتش حرف میزنن، نه از خوشگلیش🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه میشه کرد برای محافظت از خودمونه دیگه که دست اینجور ادمهای مریض نیوفتیم

اره دیگه مجبوریم

اتقد مبترسم که برای پرو لباس کارد مغازه نمیشم بدون شوهرم

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع
😂😂😂نه توهیچکسو معرفی نکن چون خدای نکرده بعدا به مشکل بخورن میگن تومعرفیش کردی و تقصیر توعه و..

بخدا حق با شماست .جرات نمیکنم  .خواهرشوهرم هم التماس دعا داره .شوهرم همکاراش مجردن چند نفرشون .میترسم بگم شر شه

اللهم عجل لولیک الفرج
بخدا حق با شماست .جرات نمیکنم  .خواهرشوهرم هم التماس دعا داره .شوهرم همکاراش مجردن چند نفرشون . ...

نه نگو الان نمیشه به هیچکس اعتمادکرد

دختری باش که همه از مستقل بودن و موفقیتش حرف میزنن، نه از خوشگلیش🌸
2738
نه ولا حتی اون خارجکی ها هم به تعهد ایمان دارن.اخه موی سر یک اورگان معمولی است چرا باید باعث تخریک ...

خصوصیت زن جلوه گریه و معمولا به یه موی ساده بسنده نمیکنه بگذریم از اینکه موی زن و تمام حرکاتش برای مرد جذابیت داره ،جان دلم اصلا خدا ازمون نخواسته با حجاب خانه نشین بشیم چون بستر حجاب تو اجتماعه و یه زن محجبه خیلی راحت تر میتونه ارتباطات اجتماعی و فعالیت داشته باشه ،چون در برخورد اول هیچ کس بهش به چشم کالا نگاه نمیکنه ،البته که خداوند مردان رو نیز به تقوا و نگه داری از چشم سفارش کرده ،ولی تو این جامعه مگه مردی نابینا باشه که به گناه نیافته

الا بذکرلله تطمئن القلوب
چه جوری چادر میپوشی خشگلم؟منم از سن تکلیف چادری بودم ولی چادری بودن الانم با پنج سال قبلم خیلی متفاو ...

متوجه نشدم چجوری میپوشم یعنی چی؟!

من وقتی رفتم دانشگاه چادری شدم قبلش مانتویی بودم ولی با حجاب.هیچوقت از چادر خوشم نمیومد یا بهتر بگم اصلا متنفر بودم ولی در اثر یه سری اتفاقات و نذر و ارادت به فاطمه زهرا(س) چادری شدم.اهل آرایش غلیظ و این حرف ها هم نیستم ولی برای مردهای چشم چرون هیچ فرقی نمیکنه چادر سرت باشه یا اصلا لباس نداشته باشی.به قول همسرم اگه خارج از ایران بری و اونجا بی حجاب هم باشی کسی نگات نمیکنه ولی این قضیه تو ایران کاملا متفاوته.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
بخدا حق با شماست .جرات نمیکنم  .خواهرشوهرم هم التماس دعا داره .شوهرم همکاراش مجردن چند نفرشون . ...

من بايد تجربه امو بگم درس عبرتي باشد براي سايرين😂

بخدا ثواب كردم كباب شدم ، شما نكن همين خواهرشوهر كه الان التماس دعا داره فردا هر روز ميره رو اعصابت

اگه نظرتون مخالف با نظر منه لطفا منو ريپلاي نكنيد ميتونيد خودتون نظراتتون رو در پست هاي مستقل بگيد نه با ريپلاي كردن نظرات من😏
متوجه نشدم چجوری میپوشم یعنی چی؟! من وقتی رفتم دانشگاه چادری شدم قبلش مانتویی بودم ولی با حجاب.هیچو ...

عزیزم منظورت رو متوجه شدم ،اما یه مدت اگه تیپت فرق کنه و دیگه رعایت نکنی متوجه تفاوت نگاه ها میشی ،من خودم چند سال پیش هم چادری بودم اما مثلا کل صورتم پیدا بود و رعایت کردنم با الان فرق میکرد اما واقعا تفاوت رو حس کردم ، درسته برای ادمای مریض خیلی فزق نمیکنه که اونم به نظر من تفاوت دلره چون یه خانوم محجبه به چنین مردایی اجازه ی وارد شدن به حریمشون رو نمیدن ،اما با پوشش الان جامعه هر مردی ممکنه بلغزه نتیجش میشه این همه تاپیک خیانت ، ان شاالله که تو راهت ثابت قدم باشی مطمئنا حجابی که شما بهش رسیدی خیلی ارزشمنده دوست قشنگم

الا بذکرلله تطمئن القلوب