2752
2734

🥲

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببین اگر مامان بابات پشت خواهرت در نیان زندگیش همین جهنمی که هست میمونه بگو آخه نکبت بد مست جنبه نداری نخور 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

خواهرت میخواد توی اون زندگی بمونه؟ بچه دارن ؟ خدا لعنتش کنه مرتیکه جلبک مفنگی الکلی رو که دست روی زن بلند می‌کنه 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

خواهرت میخواد توی اون زندگی بمونه؟ بچه دارن ؟ خدا لعنتش کنه مرتیکه جلبک مفنگی الکلی رو که دست روی زن بلند می‌کنه 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
پشت خواهرتون باشین و کمکش کنین اگه لازمه طلاق بگیره

به خدا هزار بار گفتیم میگه نمیتونم از بچه هام بگذرم میکنیم حداقل قهر کن بیا پیشمون میگه میترسم بدتر بشه آخه شوهرش شراب میخوره دیروز هم خواهرم بهم زنگ زد گفت بازم مست کرده بود اومد کتکم زد. 

به خدا هزار بار گفتیم میگه نمیتونم از بچه هام بگذرم میکنیم حداقل قهر کن بیا پیشمون میگه میترسم بدتر ...

بچه هاش اینجوری صدبرابر بیشتر اسیب میزنن تو محیط تنش و دعوا‌. آینده شون تباه میشه و این تقصیر خواهرت هست

به خدا هزار بار گفتیم میگه نمیتونم از بچه هام بگذرم میکنیم حداقل قهر کن بیا پیشمون میگه میترسم بدتر ...

هر بار مست میشه میاد اذیت وازارش می‌کنه بعدم کتکش می‌کنه الاهلی بمیرم واسش بدنش کبود بود