2733
2734

با یک خانومه رفتم بیرون ۱۷ سال ازم بزرگتره هی درده می داد به من یکدفعه بی مقدمه گفت راستی مهسا می خام ماشین شاستی بلند بخرم.بعد خونه زندگیم فلانه لاکچریه.به نظرتون چرا اینجوری می کنه؟

این کاربری مال دو نفر هست دیگه سیم کارت نداشتم اینقدر ترکیدم لطفا سوال نپرسید هی .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزت نفس نداره

مامان 💖مهدی و لیانا💖                                                                                                                                                                                              کاربری سال 97 امو تعلیق کردند😕مامان_مهدی_جونم
2731

تازه به دوران رسیدن یه سری

یا فانتزی های ذهنشونو جار میزنن

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

نمیدونم مهسا الان با آیفون ۱۸ پرومکسم خدمتکارم داره برات تایپ میکنه تو حیاط ویلامون که پورش مون هم پارکه 

بعدا فکر میکنم میگم برات بنویسن 😏😎

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
کمبود چی مثلا؟

توجه یا فک می کنه اگه تو فک کنی پول داره خیلی خفن به نظر میرسه ،اینجور آدما تازه ب دوران رسیدن بیشتر پوچ و توخالی . حقیقتا بیشتر آدمایی که پولدارن رو دیدم زیاد راجب به اموالشون تو یه ساعت پز نمیدن