2737
2739
عنوان

شما هنوزم رویاپردازی دارین؟

374 بازدید | 57 پست

سلام دوستان. 

تحت تاثیر برنامه دیشب دورهمی این تاپیک رو میگذارم. راستش من بعد از ازدواج میشه گفت دیگه رویاپردازی نمیکنم، دیگه واقعیتها رو میبینم و توانایبها و امکاناتم رو. اما اگه شماها هنوزم رویاپردازهستین، رویاهاتون چیا هستن؟ به قول مدیری در حد خونه و ماشین و ایناست؟

من اصلا نمیدونم یه خانم متاهل سی و چند ساله به سن و شرایط من دیگه چطور میتونه رویاپردازی کنه؟ آیا من خیلی افسرده هستم؟ آیا شماها همچنان رویا دارین؟ بیاین صحبت کنیم

من واقعیتهارو میبینم بعد از ازدواج.

تنها چیزیکه درموردش رویاپردازی میکنم مسئله ی بچه س و اصلا نمیتونم واقعیتو قبول کنم که هنوز بعد از چندسال بغلم خالیه و همیشه تو رویاهام دارم با بچه ی نداشتم حرف میزنم 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منکه ندیدم برنامه ی دیشبو ولی ازوقتی ازدواج کردم فقط همینی که توزندگیمه وازپسش برمیامومیبینم یعنی واقعیت!!!

چون دیگه چیزی وجودنداره که تورویابخوام درستش کنم بالای زندگیمومیدونم پایینشم میدونم پس بارویاپردازی فقط خودم اذیت میشم

هردلی یه نفسی داره میشه برای زندگیم صلوات بفرستی😍

وای دیشب دور همیو ندیدم حیف شد 

منم اصلا رویاندارم داشته باشمم درحد خونه و ماشین انچنانی البته ادم حدیث داریم ارزو های بلند پروازانه وسوسه شیطانه 

الحمدالله رب العالمین 
عزیزدلم... انشاله به زودی خدا بهتون یه فرزند سالم و شاد هدیه میکنه

منم رویاندارم....واقعیتهای زندگی برام حال نذاشته

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2740
من واقعیتهارو میبینم بعد از ازدواج. تنها چیزیکه درموردش رویاپردازی میکنم مسئله ی بچه س و اصلا نمیتو ...

انشالا زود زوذ بغلت پر شه

برعکس من هنوز تو رویای مجردیامم

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن
من واقعیتهارو میبینم بعد از ازدواج. تنها چیزیکه درموردش رویاپردازی میکنم مسئله ی بچه س و اصلا نمیتو ...

ایشالله ذوق زده میشی انصاف نیست خدا بغل مارو خالی بذاره منم حاملم بودم چن روزی فهمیدم پوچ بوده 😢

اره من عاشق رویاپردازی ام. البته بعد ازدواجم کلادیگه رویا پردازی نمیکردم ولی از وقتی باردار شدم دوباره شروع کردم . راجب خیلی چیزا رویا پردازی کردم فقط در حد خونه و ماشین نیست رویاهای بزرگ تری دارم ولی حیییف ک اراده ندارم به واقعیت برسونمشون 😂😂

اتفاقا من دیشب داشتم فکز میکردم من چرا اینقدر تو گذشته ام ؟؟؟؟ دا شاهده تو خونه هندزفری میزارم گوشم و راه میرم دقیقا انگار دارم تو راه دانشگاه قدم میزنم. یهویی یکی جیغ میزنه مامان مامان جیش،دارم. من یهو به خودم میام

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن
2706