2752
2734
عنوان

شما هنوزم رویاپردازی دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 57 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

رویای من یک رویای خیلی خیلی خیلی بزرگه و عمیقا توش غرق میشم وقتی بخودم میام میبنم ی ربعه تو رویام بعد میام تو واقعیت میگم ا این که رویا نیست ی واقعیته ک چند سال دیگه اتفاق میفته.😊😊

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید

من رویام اینه با اونی که دوسش دارم ازدواج کردم و خیلی خوشحالیم کنار هم و منتظریم نی نی مون به دنیا بیاد .حتی تو رویاهم با خانواده شوهرمم خیلی خوبم☺️

👇👇👇چون که اسرارت نهان در دل شود / آن مرادت زودتر حاصل شود🤗😍
من رویام اینه با اونی که دوسش دارم ازدواج کردم و خیلی خوشحالیم کنار هم و منتظریم نی نی مون به دنیا ب ...

در مورد خانواده شوهر زیااااااد رویایی فکر نکن بعدا که واقعیتها رو ببینی توی ذوقت میخوره. منکه دارم این حرفو بهت میگم عزیزم با خانوده شوهرم رابطه خوبی دارم اما از اول همش واسه خودم تکرار کردم کهکه اخرش خانواده شوهر. خانواده شوهرن توقع محبت و صمیمیت زیادنداشته باش شاید واسه همینه که از رفتارهاشون اذیت نمیشن و دوستشون دارم چون منتظر صمیمیت زیاد نبودم الان برام خوش هست. 

هفته ای یکبار اونم 2،3 ساعت میشینم برمیگردم 

منم هفته ای یکبار میرم دیگه به اونصورت جوش اونجا رفتنو نمیزنم دیگه دلخوشیهام همشون اینجان اونجا هم میرم دیداری تازه میشه برمیکردم از حرفت فکر کردم مثلا ماهی یه بار یا کمتر میری. شرایطت بد هم،نیست ناراحت نباش 

چقدر میمونی؟از صبح میری یانه میشینیم و برمیگردی؟

من بابام تنها زندگی میکنه ازصبح میرم یه کم به کارها برسم و اشپزی چند جور غذا درست کنم بگذارم. البته الان مرخصی زایمان هستم بعد که تموم بشه دیگه نمیتونم ازصبح برم میشه مثل مال شما.