2752
2734
عنوان

شما هنوزم رویاپردازی دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 57 پست
به بابا جدی بخوره تو سرم. من شب و روز دو احساس دارم فقط یا شادم و هندزفری تو گوشمه و دارم میرقصم و ...

شاید از اینکه دوتا بچه کوچیک و شیطون داری اذیت میشی و نیاز به آرامش داری.

نمیشه یه وقتی واسه خودت بزاری و تنها و بدون بچه ها با دوستات بری بیرون که حال و هوات عوض شه؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
نمیشد صبر کنی شاید تشکیل میشد جنین چندهفته ای؟

سا ک خالی حتی از هفته پیش تا این هفته اندازه ساک هم بزرگ نشد ۲۱ تمام الان من براساس پریود ۱۲هفته بودم😢😢راستی دکتر بهت گف چقد فاصله بدی بعد سقط

حالا به نظر شما رویا پردازی خوبه یا واقعیت های زندگی رو دیدن؟

من معتقدم خوب نیست. الان دیگه ادم خودشو امکاناتشو تواناییهاشو شناخته دیگه به نظرم جایی برای رویا نمی مونه. من قبلا خیلی رویاپردازی میکردم اما در حد رویا باقی موندن همشون. 

سا ک خالی حتی از هفته پیش تا این هفته اندازه ساک هم بزرگ نشد ۲۱ تمام الان من براساس پریود ۱۲هفته بود ...

واسه من فرق میکرد.بچه بزرگ شد و نمیشه گفت سقط چون من به معنای واقعی زایمان کردم.به من گفت بعد شش ماه چون هفته ی بالای بارداری بودم

ولی واسه شما فکر کنم دو سه ماه کافی باشه.

واسه من فرق میکرد.بچه بزرگ شد و نمیشه گفت سقط چون من به معنای واقعی زایمان کردم.به من گفت بعد شش ماه ...

مشکل اینکه ب من میگن فاصله نده😂😂😂درسته من از همه لحاظ امادم ولی حداقل ی ماه و فاصله بدم تا رحم خودشو پیداکنه😊😊😊

من تنها رویا پردازیم اینه که روزی برسه شوهرم بزاره هرموقع دلم میخواد برم خونه بابام که خیلی بابتش زجر میکشم میدونم خیلی از شماها این مشکل رو ندارین و من همیشه خسرت میخورم ومجبور نباشم کاری رو که دوست ندارم انجام بدم 

اره میگه بعد سقط داروی تقویتی میدم اصلا فاصله نده البته اگه با قرص سقط بشه

اگه دکترت میگه به حرفش گوش بده

منم پشیمونم از اینکه فاصله دادم.

بعد از سقط آدم زودتر حامله میشه تا اینکه فاصله بده

ولی یه ماهو شاید بگه صبر کنی

2706