2752
2734
عنوان

فقط منم که دیگه از دوست شدن با کسی میترسم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 48 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
چجوری با پنج شش تا بودی؟ باور میکتی من ۲۰ سالمه تاحالا یه نفرم نبودم حای مجازی بنظرم زیادی عجیبم 😐

خیلی برونگرا بودم از زمان مدرسه دانشگاه همیشه کم کمش با چهار نفر رفیق بودم یهو اینجوری شدم 

خیلی کارا کردن که آدم بهتره تنها بمونه

چجوری با پنج شش تا بودی؟ باور میکتی من ۲۰ سالمه تاحالا یه نفرم نبودم حای مجازی بنظرم زیادی عجیبم 😐

منم تا بیست و هشت اصلا نبودم با کسی 

ربطی نداره به سن تو دهه بیست خودش پیش میاد شرایطتتو با بقیه نسنج

خیلی برونگرا بودم از زمان مدرسه دانشگاه همیشه کم کمش با چهار نفر رفیق بودم یهو اینجوری شدم  خی ...

فقط پسر منظورته یا دخترم بوده اینجوری؟ 

نی نی سایت ،شهر عجایب...😐😶
منم تا حالا با هیچکس نبودم از طرفی میگم حالا میخوای چیکار از طرفیم خب یه جوریم 

چند سالته

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
میگم مگه چیکار کردن اینجوری بی اعتمادی؟ من همیشه حسرت میخورم چرا تاحالا با هیچکس نبودم واهلش نبودم د ...

کاری نداره که فقط برو وسط جمعی حرف بزن کم کم دوس میشین خودت پیشقدم شو کم کم خودشونم میان کتاب روانشناسی دارک بخون 

منم تا بیست و هشت اصلا نبودم با کسی  ربطی نداره به سن تو دهه بیست خودش پیش میاد شرایطتتو با بق ...

سعی میکنم ولی الان حتی ۱۳ ساله هام تو رابطن شما چی راضی بودی یا ناراضی؟

کاری نداره که فقط برو وسط جمعی حرف بزن کم کم دوس میشین خودت پیشقدم شو کم کم خودشونم میان کتاب روانشن ...

همین حرف زدنه سخته برام حالا پسر به کنار دخترم سخته برام حس میکنم بد حرف میزنم