2737
2739
عنوان

رو شدن ماهیت دخترهمسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2852 بازدید | 208 پست

استارتر عزیز عنوان همین حرف ک مادرش چهارتا شوهر کرده خودش یعنی سرکوفت ک‌مادرش فلان جوره چون ربطی ب موضوع نداشت گفتنش شماهم یکم ب رفتارت رجوع‌کن دختر شوهرتم بسپار ب باباش اون بهتر میتونه کنترلش کنه کینه ای هم این وسط ب وجود نمیاد

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻

تو این یکسال حرفهای صد و نقیض زیاد شنیدم رفتارها و اینکه حرفها و رفتارهای من مو به مو به خانواده شوهرم منتقل می شد و من سکوت کردم ولی این مورد ...کمی برام سنگین بود ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه برادرزاده دارم که مادر بدرش از هم جدا شدن الان 13سالشه نه بدرش که برادرمه نگه داشتنش نه اون ما ...

عزززززززززززیز دلم 

دختره یا پسر 

الان پیش کیه

فقط یه معجزه میتونه حالم رو دگرگون کنه.......‌
فعلا از بس بعضی پیامها ناراحتم کرده نتونستم کامل نظرات دوستان رو بخونم .ولی شما خودتون رو بزارید جای ...

با مشاور حرف بزن

اون بچه الان تو بحرانه

احتمالا مامانش هم بی تاثیر نبوده

آلاخون والاخونه

خانواده منسجم نداره 

تو سن حساسیه

همه اینا روی ذهنیتش نسبت به شما اثر میذاره

ازش به دل نگیر

دلسوزش باش

از پدرش بخواه بیشتر بهش محبت وتوجه بکنه

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک
2731
ولی نمیشه این قضاوت و در مورد همه کرد کاش اگر مادر به فکر بچش نیست حداقل پدر باشه و بعد جداییش زندگی ...

ب نظرم وقتی پدر ازدواج میکنه باید خودش مسوول بچش باشه نه زنش

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻
فعلا از بس بعضی پیامها ناراحتم کرده نتونستم کامل نظرات دوستان رو بخونم .ولی شما خودتون رو بزارید جای ...

بنظر من احتمالا حرفای مادرش روش تاثیر گذاشته

ببین عزیزم ما نمیتونیم دیگران رو مجبور کنیم دوستمون داشته باشن

شاید اون دختر شمارو دوست نداشته باش..شاید مرور زمان احساسشو عوض کن

شمافقط همین طور منصفانه رفتار کن،رفتارتو تغییر،نده

خیلییییی کار زشتی کردین گوشیشو دست زدین ، واقعا که ، برین خجالت بکشین .. آره شما دزدین ، دزد رمز ، ...

وااااااا ترمزززززز

خدایا مواظب نی نیم باش💖 برای سلامتی پسرم یه صلواتبفرستین که سالم و صحیح بیاد  بغلم ممنون😗

فکرکن دخترخودت بود پیش باباش ویه زن دیگه همون چیزی که انتظارداری بادخترت رفتارمیشد باهمین دخترم رفتارکن.درضمن کاربدی کردی رمزشو فهمیدی و واردحریم خصوصیش شدی

خدایا سپاسگذارم که من روز به روز سالمتر ثروتمندتر وشادتر میشم♥😍
2740
نمیدونم این حرفم چقدر درسته ،  شما میگی وقتی خواست بره پیش مادرش بهش گفتم بمون سر سفره پدرت و ...

شرایط زندگی مادرش فرق می کنه بچه هایی از شوهرش داره....می دونم اونجا براش خوب نیست....اینجا براش از هر لحاظ خوب بود...چرا اینطور واقعا تک تکتون منو می کوبید دختر من با دهن پر آبجی جون صداش می کرد ولی اون اصلا قبولمون نداشت

عزززززززززززیز دلم  دختره یا پسر  الان پیش کیه

دختر بیچاره بیش مادرم زندگی میکنه برادرم ازدواج کرده یه بسر شش ساله داره انقد دلم از برادرم بره خیلی بی احساس وما کرده بسرش میورد خونه مامانم جلوی چشم اون بچه یتیم که دختر شه هی بابایی بابایی میکرد دلم براش همیشه کباب 

بزارن برن ولی اون نامادری کاری میکنه رابطه بچه با پدر یواش یواش کم شه دورشن ازهم

واقعاااا بچه رو فراری میدن از خونه پدر

اونایی ک امضام رو میخونید لطفا بگید یا احب من کل حبیب به نیت من 
به نظرم ولش کن اون دختر مشکل دار هست چن ساله شما با بدرش ازدواج کردی این جور بچه ها خیلی عقده ای هست ...

کدوم جور بچه ها؟  اونایی که تک والدن؟  شما بارداری, نمیترسی از اینکه سر فرزند خودت بیاد؟  

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه نارنجی رکورد سلامتی

درک نمیکنم بعضیا و ک اومدن اینطور ب استارتر توهین میکنن و چنان موضع گرفتن ک انگار ایشون دیو دوسر هستن(استارتر عزیز ببخشید)

این خانوم هم تو جوونی همسرش فوت شده ی دختر بچه رو تنهایی بزرگ کرده مطمئن باشین کم بدبختی نکشیده..حالا اومده یکیو انتخاب کرده ک بخش آرامش بده و بتونه روی خوش ببینه از زندگیش و خوشبخت بشه..حقش نیس ک شماها ک حتی اسم واقعی ایشون رو نمیدونین اینطور بهش توهین میکنین..حداقل یار نیستین برا همدردی بازار نباشین رو قلب زخمی شدند بذارین فقط درد و دل کنه‌اگه بلد نیستین همدردی کنین حداقل حرفاتون چاقو نکنین چپ و راست بزنین ب قلبش

هردو دلتنگ همیم اما من اغلب بیشتر
مشاور رفتم ....مشاور بردیم بدتر شد....قبل ازدواج‌گفتم اگر ناراحتی من الان مراسم رو بهم می زنم نمی گم ...

خب چی گفتٔ؟

مگه چطور رفتار میکرد که این سوال رو ازش پرسیدی ؟

شما و همسرتون چندسالتونه

فقط یه معجزه میتونه حالم رو دگرگون کنه.......‌
2706