2752
2734
عنوان

رو شدن ماهیت دخترهمسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2871 بازدید | 208 پست

میشه لطفا بگی چی شد یهو خواست بره پیش مادرش؟

من یک فمینیسم هستم و به برابری حقوقی سیاسی اجتماعی انسان ها معتقدم هیچ انسانی نباید به خاطر جنسیتش وظیفه ای بهش دیکته بشه و نتونه به علایقش برسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستانی که اینطور تند رفتن خیلی از مادرها هستن که فقط بچه به دنیا اوردن دریغ از یک ذره عاطفه مادری.. ...

عزیزم شما کارت خیلی سخته

دختر من پونزده سالشه باور کن بدون اجازم آب نمیخوره 

ولی خب عصبی شدن و حاضر جوابی و غر و  اعتراض و ..‌‌‌.‌فراوووووون دارهذ

که مربوط  به سنشه  خواهش میکنم حتما حتما همراه همسرتون از مشاور کمک بگیرید 

فقط یه معجزه میتونه حالم رو دگرگون کنه.......‌
نمیدونم چرا نتونستم باور کنم اخه با چنین چیزایی که تعریف کردید این دختر بهتون نمیگه ج..... چون اینج ...

مجبور به باور نیستید ...منم این تایپک رو نزدم اینطور منو مورد لطف قرار بدید...فقط خواستم کمکم کنید که پشیمون شدم

خخخ مامان من از این کارها میکنه  خیالت راحت باشه فقط کار نامادری ها نیست  به نظر خودشون ...

عزیزم مساله فقط کنترل نیست خیلی اتفاقا خیلی درگیریها تانداشته باشیش فرق مادرو بااون نمیفهمی

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻
بزارن برن ولی اون نامادری کاری میکنه رابطه بچه با پدر یواش یواش کم شه دورشن ازهم

ولی نمیشه این قضاوت و در مورد همه کرد کاش اگر مادر به فکر بچش نیست حداقل پدر باشه و بعد جداییش زندگیش و وقف بچه هاش کنه

مخلوقات عجیبی هستیم برای گناهان خودمان وکیل هستیم و برای اشتباه دیگران قاضی

استارتر جان تو یه مدت ( اون زمان که همسرت فوت کرد) وبلاگ نداشتی تووی بلاگفا؟ ساچلی.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
مشاور رفتم ....مشاور بردیم بدتر شد....قبل ازدواج‌گفتم اگر ناراحتی من الان مراسم رو بهم می زنم نمی گم ...

نمیدونم این حرفم چقدر درسته ، 

شما میگی وقتی خواست بره پیش مادرش بهش گفتم بمون سر سفره پدرت و نرو سر سفره غریبه

خوب دختر شما الان داره با مادرش زندگی میکنه و بخوای حساب کنی شوهر شما غریبه است براش

درسته پدر دخترت به رحمت خدا رفته ، ولی ممکنه دختر همسرت فکر کنه این خانم که خودش دخترش رو با خودش آورده چرا نمیزاره من برم پیش مامان خودم

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
عزیزززززم مادرها سخت گیری دارند ولی چون‌مادرند ما می بخشیم حتی اگر در موردمون اشتباه کنند و حتی اگر ...

مادر منم کتکتم میزد گلم اما مادر ته تهش دلسوزه اما نامادری نه تمام سعیشو میکنه که محبت پدرتو ازت بگیره البته نامادری من اینطوره 

💖خدا💖
می دونم اشتباه کردم وارد حریم خصوصی ش شدم سرزنشم نکنید اشتباهم رو قبول دارم...ولی بچه خووت اشتباه کن ...

عزیزم هممون سن۱۶سالگی رو‌گذروندیم و واقعا دوره ای هست ک خیلی بحرانیه ک اگه ی راهنمای درست و مطمئن نداشته باشی کل عمرت مشکل دار میشه..ب نظرم ببین توی فامیل از کی بیشتر حرف شنوی داره.عمه مادربزرگ یا همچین کسایی..ازشون کمک بگیر.همینطور با همسرم صحبت کن اگه میشه با مادر یا پدر همون دوستش صحبت کنن ک بهش‌خط نده اما نه با جنک‌و دعوا...بعدشم زیاد خودتو بهش تحمیل نکن یعنی خیلی تحویلش نگیر برا این ک خودتو تو دلش جا کنی.خیلی معمولی باهاش برخورد کن اگه با دخترت دعواشون میشه بذار خودشون مشکلو برطرف کنن.همینطور با مشاور یا مسئول مدرسشون صحبت کن جوری ک متوجه نشه از طرف شما بوده بهش نزدیک بشن و ببینن چیه مشکلش ازت چی میخواد یا چی شده ک ب شما حسادت می‌کنه..آخه بچه های طلاق۴۰سالشونم ک باشه خیلی حساس میشه...ازونور مادرش ازدواج کرده و این احساس می‌کنه ک بهش اهمیت نمی‌ده...میخواد ب پدر پناه بیاره ک میبینن شما کنارشی..برا همین میخواد رو شما حرصشو خالی کنه..با صبر و حوصله و یکم تلاش و سختی کشیدن انشالله ک روی آرامشو ببینین همتون.

هردو دلتنگ همیم اما من اغلب بیشتر
دوستانی که اینطور تند رفتن خیلی از مادرها هستن که فقط بچه به دنیا اوردن دریغ از یک ذره عاطفه مادری.. ...

عزیزم ناراحت نشو اینجا مردم عادی با همه طرز فکر وفرهنگ هستیم انتظار تداشته باش همه خیلی منطقی و منصفانه رفتار کنند

یا من هو به کل مکان
مشاور رفتم ....مشاور بردیم بدتر شد....قبل ازدواج‌گفتم اگر ناراحتی من الان مراسم رو بهم می زنم نمی گم ...

مشاور برو ولی نذار خودش متوجه بشه 

باور کن وقتی میدونن مشاور میریم برا گاردم که شده بیشتر باکاراشون جلب توجه میکنن

برو و برای خودت راهکار بگیر

فقط یه معجزه میتونه حالم رو دگرگون کنه.......‌
ببین استارترجان هرچی باشه،هرچقدمحبت کنی باز زن باباشش ،مادربزرگ من خیییییلیییی محبت هاا کرد برای خال ...

چ نظر بی ربطی دادی خواهر من ....خوبه شوهر ایشونم دختر این خانوم محل نده و فقط فکر دختر خودش باشه بگه این خودش بابا داره؟؟؟؟

اول تفکر بعد تکلم

اونایی ک امضام رو میخونید لطفا بگید یا احب من کل حبیب به نیت من 
2706