2737
2734
عنوان

رو شدن ماهیت دخترهمسرم

2852 بازدید | 208 پست

من یکسال و نیمه ازدواج کردم ازدواج دوم ..همسرم ۶ سال پیش فوت کرده ....دختر همسرم ۱۶ سالشه و یکسال با ما زندگی کرد حالا بماند که تو این یک سال زیاد با من خوب نبود و با دختر من گاهی دعواشون می شد دختر منم ۸ سالشه...تو این یکسالم هی به پدرش می گفت من می خوام برم پیش مادرم مادرش هم ازدواج چهارمشهو تو یه شهر دیگه زندگی می کنه....بالاخره بعد پایان سال تحصیلی رفت هر چند من کلی باهاش حرف زدم که برات سخت می شه ...و سر سفره پدرت باش نه غریبه و و و .....اینم بگم موقع ازدواج من و پدرش این دو تا لباس مجلسی داشت که چه عرض کنم افتضاح براش تو این یکسال کلی لباس و خرده ریز خریدم ...مناسبتها رو برا اون و دخترم کادو می خریدم ..بعد رفتنش پیش مادر ۳ ماه بعد یه مسافرتی رفتیم که تو مسافرت از دماغم دراورد یعنی من و دخترم جلو می رفتیم و این و پدرش پشت ما  نمی زاشت کنار پدرش باشم و اون مسافرت زهرمارم شد ...شک کردم به این کسی خط می ده رمزش رو اتفاقی دیدم و شب بعد خوابش گوشی رو چک کردم دیدم با دوست همسنش حرف زده و منو دزد وسایلاش خطاب کرده که لباسهاش رو برداشتم در حالیکه نه با دخترم نه با من سایزش یکی نیست و اینکه من متنفرم از لباس کسی رو تن کنم....و در آخر منو ج...ن‌......د.......ه خطاب کرده....این حرفش خیلی دلم رو شکوند ....چقدر اشک ریختم ...من براش بدی نکردم ....کلی تو این یکسال با قهر و قیافه گرفتنهاش ساختم و گفتم بچه ست اما اینکه این دروغها رو بگه و بعد اینطور خطابم کنه اذیتم کرده....حالا می خوام بدونه که من فهمیدم ولی نمی دونم چطور....

بهش بگو اگه وسایلت گم شده بهتره به خودم بگی برات پیدا میکنم 😕

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین دختری که بدون مادر داره زندگی میکنه و واقعا با این شرایط داره عذاب میکشه به روش نیار صبور باش و انقدر بهش محبت کن بیاد سمتت

مخلوقات عجیبی هستیم برای گناهان خودمان وکیل هستیم و برای اشتباه دیگران قاضی
2738

می دونم اشتباه کردم وارد حریم خصوصی ش شدم سرزنشم نکنید اشتباهم رو قبول دارم...ولی بچه خووت اشتباه کنه حرف بد بزنی می تونی باهاش برخورد کنی تو این یکسال فقط در مقابل رفنارهاش سکوت کردم اینم ضربه اخر ...شاید خنده دار باشه برا خیلی ها که حرف یه بچه این همه روم اثر گذاشته ولی دست خودم‌نییت

اون شاید بهدخاطر اینکه فک میکنه جای مادرشو گرفتین این رفتارهای پرخاشگرانرو از خودش نشون میده

خدایا به دلم ارامش بده تا به شوهرم اعتماد کنم منه شکاک😭 اونم اگه چشاشو مثل پنکه سقفی تو خیابون چرخوند از کاسه درار😌

اولا شما نباید بدون اجازه گوشی یه دختر نوجوان چک کنی خیلی کارت زشت بود قطعا قربون صدقه تون نمیرفته

دوما این چیزا به نظرم طبیعی قطعا تو این سن حساس شما دوست نخواهد داشت

بهتره باهاش صحبت کنید و پیش یه مشاور برید

من یک فمینیسم هستم و به برابری حقوقی سیاسی اجتماعی انسان ها معتقدم هیچ انسانی نباید به خاطر جنسیتش وظیفه ای بهش دیکته بشه و نتونه به علایقش برسه

اولا کار بسیار بدی کردی که گوشیش رو چک کردی و حریم قائل نشدی

دوما الان توی سنی هست که بچه ها با والدین خودشون مشکل دارن چه برسه به همسر پدر

بهتره اصلا به روش نیاری و هر چه زودتر با مشاور خوب و کاربلد صحبت کنی 

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم

بچه ست و بچگی میکنه

براش سخته یه نفر دیگه رو جای مادرش ببینه نوجوونه و سرکش

ب نظرم‌ ب روش نیار

چیزی درست نمیشه فقط بیشتر روش به روتون باز میشه

شما به دختری محبت کردید که از مادرش دوره با خدا معامله کردید من معتقدم خدا جواب خوبی هارو هم تو این دنیا ب بنده هاش میده

2706