2737
2734
عنوان

هر كس دلش ميخواد بياد سرزنشم كنه چون حقمه

| مشاهده متن کامل بحث + 40492 بازدید | 257 پست
نمیدونم چرا بعداز ساریتا دیگه نمیتونم حرف کسی و باور کنم امیدوارم اگر واقعا یه همچین مشکلی داری زود ...

واقعا دروغ بود؟؟؟؟ خدا ازش نگذره چقدم میگفت رو نیمونم حساسم . اههههه دوروغ گو 

از تحمل که گذشتم به تحمل خوردم... 

بچه ها من مجبور شدم نسيه بيارم ولي الان بيشتر از احساسي كه به خودم دارم ناراحتم همش ميگم چرا شان خودمو انقدر پايين اوردم ولي از اون طرفم ميبينم همه تو اون دفتر حساب داشتن

من براتون سرويس اشپزخونه و ملحفه ميدوزم اينم شمارمه٠٩٠٣٥٩٩٧٤٠٨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر من اگه از زیر زمینم شده پولشوجورکن و وقتی خانمش هست باهاش تصویه کن همین امشبم بلاکش کن و دیگه ...

آره بدبخت زنه. شاید یکی از هموناییه که میاد نی نی سایت می نویسه شوهرم سرد شده بقیه بهش پیشنهاد رژ قرمز میدن. غافل از این که مرد هرز رو نمیشه آدم کرد.

بله همون خانمی که میگفت دامپزشک .همه عکسارو از،اینستای خارجی میورد  الکی میگفت میمون منه😐

كِي اينو گفت؟؟؟؟ چقدر از توالت رفتن و غذاخوردن و لباس پوشيدنش ميگفت اينجور آدما بيمار واقعي ان روياهاشونو بهتره برا خودشون نگه دارن

2742
خودش اومد گفت دروغ گفتم؟؟؟😳😳😳😳😳

بچه ها که مچشو گرفتن

بعد ساعت ۴نصفه شب تاپیک زد که دورغ  گفتم و اینا توهمات ذهنم بود و ببخشید از،این چرت و پرتا 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
بستگی داره به نظرم. یهو دیدی همسر ایشون هیچ جوری نتونست خودش رو کنترل کنه و رفت دعوا، چه بزنه چه بخو ...

صحبتتون رو کاملا در مورد قضاوت قبول دارم,,,لطفا یاد بگیریم دیگران رو قضاوت نکنیم

بچه ها من مجبور شدم نسيه بيارم ولي الان بيشتر از احساسي كه به خودم دارم ناراحتم همش ميگم چرا شان خود ...

نسيه كه عيب نيست عزيزم 

البته من تا حالا از كسي نسيه نگرفتم ولي ديدم كسايي كه از ميوه فروشي كه مياد تو محل هم نسيه ميبرن اون آدم بي شرف بوده كه به شما پيام داده شما دوتا اشتباه داشتي كه شمارتو دادي و جواب پياماشو دادي 

2740
كِي اينو گفت؟؟؟؟ چقدر از توالت رفتن و غذاخوردن و لباس پوشيدنش ميگفت اينجور آدما بيمار واقعي ان روياه ...

آفرودیت تو اینستا دید  و اومد گفت

بلد نیستم لینکشو بدم بهت  برین بخونین 

یادتون عکس پدرشوهرش با نارگیل گذاشته بود  

همه میگفتن چقد پدرشوهرت خارجکی .اخه اونا واقعااا خارجکی بودن😂😂😂اسم نارگیل هم توبی بود 😂😂😂

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

ببین استاتر شماره ی یه خانم خیلی مهمه 

هرجا گفتن شمارت رو بده فقط شماره ی شوهرمو دادم 

آخه مریض خیلی زیاده 

بخدا من حتی از خانم هم میترسم

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده
نه عكس پدرشوهرشو نديدم معلومه قوه تخيل قوي اي داشته

دقیقااا 

خودش گفت از توهماتت و فانتزی ذهنم استفاده میکردم 

2706