2752
2734
عنوان

هر كس دلش ميخواد بياد سرزنشم كنه چون حقمه

| مشاهده متن کامل بحث + 40492 بازدید | 257 پست

و اينكه شما اصلا جرا لا شماره اَي كه نميشناسي براي كيه بيغام فرستادي؟؟ خانمها هيج وقت جواب كسيو كه نميدونيد كيه نديد.. كه كار به اينجا بكشه. عجب مرد ٥٠ ساله لجنييي 😷 حالم به هم خورد إز اينكه به خاطر اينكه كسي ارش قرض كرفته ميخواسته سوءاستفاده كنه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چیه موضوش؟

همون میمون معروف نارگیل 

کلی جریان داره 

هممون سرکار گذاشته بود 

سراخر،بچه ها مچشو گرفتن عکس،حیوون تو اینستا خارج کشور،دیدن 

وقتی بهش گفتن گفت اره دورغ گفتم همشون فانتزی ذهنم بود😐

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

عزیزم ب نظرم حتما ب همسرت بگو,,,,خودش میدونه چکار کنه,اگه یروز دیرتر ب همسرت بگی طرف اگه نامردتر ازین باشه مدام تهدیدت میکنه,,,,در ضمن شما کار بدی نکردی ک داری خودتو سرزنش میکنی ,,,,جتمعمون خیلی بد شده خیلی ,,,,متاسفم 

2731

توی این دور و زمونه  ادمای پست فطرت زیاد شدن

هر کسی باید کلاه خودشو سفت بچسبه باد نبره

بله آون آقا که کارش بیش از حد بی شرمانه  بوده 

اما اصلا دلیلی نداشته شما جواب آون آقا رو بدید 

سوپری محله هست که باشه به درک 

پول قرض کردی بازم به درک 

مقصر اصلی خودتون هستید 

ولی عیب نداره ادما گاهی مرتکب  خطا   میشن این برای شما درس عبرتی شد 

اما به نظرم و با توجه به شناختی که از همسرتون دارید این قضیه رو با ایشون در میون بزارید و اجازه بدین قضیه رو ایشون حل و فصل کنه و دیگه هرگز با آون آقا رودررو نشین و دیگه بیش از این شان خودتو نو پایین نیارین

چون اینجوری آون آقا هم حساب کار به دستش می یاد و دیگه جرات نمیکنه با کسی اینطور برخورد کنه

همون میمون معروف نارگیل  کلی جریان داره  هممون سرکار گذاشته بود  سراخر،بچه ها مچشو ...

چه مضخرف بوده😒

❤رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین❤پروردگار من:مرا تنها مگذار(و فرزند برومندی به من عطا کن)که تو بهترین وارثانی.💞خدایاااا شکرت بلاخره مامان شدم💞🤰😀
بچه ها فکر نمی کنید واقعا مشکل از کوتاه اومدن ماهاست و گفتن این که هیچی نگو، بدتر میشه، آبروت میره و ...

بستگی داره به نظرم. یهو دیدی همسر ایشون هیچ جوری نتونست خودش رو کنترل کنه و رفت دعوا، چه بزنه چه بخوره، هردو سر باخته. اگه بزنه سوپریه بمیره، خودشم عمر و جوونیش از دست میره و زندان و قصاص، اگرم سوپریه بزنه یه بلایی سر همسر استارتر بیاره که دیگه بدتر. وقتی میشه بدون شر این ماجرا رو جمع کرد، چرا شر کنه؟ بعدم به نظرم قضاوت کردن کار خوبی نیست منظورم دوستاییه که ایشون رو قضاوت میکنن. حدیث داریم که اگه کسی رو قضاوت کنید، نمیمیرید قبل از اینکه خودتون تو اون وضعیت قرار بگیرین.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
شما حرفای خوبی نمیزنید

من عزیزم حرفی نزدم که فقط گفتم شاید شوهرش اخلاقش بده که این نمیتونه حرفاشو به شوهرش بگه

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....
واقعا ؟ ساريتا؟؟؟؟؟

بله همون خانمی که میگفت دامپزشک .همه عکسارو از،اینستای خارجی میورد 

الکی میگفت میمون منه😐

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

😡😡😡

خجالت نمی کشه مرتیکه احمق ، پولشو ببر بهش بده بگو بیا مرتیکه بی شرف بی همه چیز بیا پول تو بگیر به خاطر ۲۰۰ تومن زن مردمو خراب فرض نکن 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

عزيزم حتي اگه شده يه تيكه طلا بفروشي فردا برو قرضشو بده و اصلا هم نگو چيزي كه ابروريزي بشه فقط اگه خودش بود بهش بگو اينم قرضت ولي ازت به پايس فتا شكايت ميكنم تا پيامات رو ببينن بفهمن ميخواستي ازم باج بگيري  كه فك نكنه ازش ميترسي بخاد كاري كنهشما اصلا سزاوار سرزنش نيستي چون كار خلافي نكردي اون خيلي بيشرفه

كاش ميشد بعضي فاميل ها رو آنفاميل كرد🤨🤨