2733
2734
عنوان

هر كس دلش ميخواد بياد سرزنشم كنه چون حقمه

| مشاهده متن کامل بحث + 40492 بازدید | 257 پست

به نظر من اگه از زیر زمینم شده پولشوجورکن و وقتی خانمش هست باهاش تصویه کن همین امشبم بلاکش کن و دیگه ازش خرید نکن واقعا بعضی مردا چقدر بیشعوری بیچاره خانمش که داره پابه پای شوهرش کار میکنه واز پستی شوهرش بیخبره وای به این مردا چطوردلشون میاد با زندگیه یکی بازی کنن

برای همسایه ات نور آرزو کن بیشک حوالیت روشنتر میشود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يه وقتايي ادم مجبوره

پول نداری نکنه شوهرت آدم بدیه😳😳😳

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....
2731
نمیدونم چرا بعداز ساریتا دیگه نمیتونم حرف کسی و باور کنم

خدا نگذره ازش نسبت به همه بی اعتماد شدیم

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

ی چیز دیگه.

چرا شماره شوهرتونو ندادید!؟واقعا انگار تو این جامعه زندگی نمیکنید

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
خدا نگذره ازش نسبت به همه بی اعتماد شدیم

چیه موضوش؟

❤رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین❤پروردگار من:مرا تنها مگذار(و فرزند برومندی به من عطا کن)که تو بهترین وارثانی.💞خدایاااا شکرت بلاخره مامان شدم💞🤰😀

اولین مقصر خودتی ک بدون اطلاع شوهرت نسیه کردی و بعدم شماره خوودتو دادی بعدم ک جواب پیاماشو دادی در اخرم بجا اینکه شوهرتونو درجریان بزاری تا غلط اضافتر نکنه پیامارو از ترستون پاکیدین.از کجا معلوم دوباره پیام نده و تهدیدتون نکنه ب اینکع اگ باهام دوس نشی به شوهرت میگم ک میومدی ازم پول میگرفتی و باهم پیامکی حرف میزدی؟؟؟در اخرم نسیه رو میزاره جلو شوهرت ی جور دیگ توضیح میده اونوقت اعتمادش بهت از دس میره.ب شوهرت حتما بگو تا دیر نشده.از اینجور مرد کثیف هرررکار برمیاداا.از من گفتن

هیچ وقت نری،به زنش بگی 

دیوار حاشا بلنده

تو اون محل میخای زندگی کنی 

اول آبرویی خودت میره 

فقط پول جور کن برو بنداز تو صورتش 

بعدم دیگه از،اون مسیر نرو 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤