2737
2739
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349312 بازدید | 40790 پست
از خودمون هم بگم! امشب عروسی دعوت بودیم. قرار بود هفت اونجا باشیم که تو عقدکنان باشیم. آقای همسر که ...

نه کار خوبی کردی نرفتی ،منم هفته ی پیش عروسی دعوت بودم نرفتم ،اونم باغ بود ،هرچی فکر کردم ،دودل بودم ،ولی هم صدا زیاد بود ،هم باید به دخترم شیر میدادم وغذا ،هم تعویض پوشک ،هم که کجا همه ی اینکارا وانجام میدادم ،دیدم خیلی سخته ،وهمسرم رفت چون دوست صمیمی اش بود ،البته به اصرار من ،اصلا پشیمون نیستم ،شوهرم که اومد گفت ،هوا خیلی سرد بود ،جا برای خانم ها بود که اونم پرسروصدا ،ومردها هم تو باغ که لرزیده بودن ،تازه چندتا از دوستام تماس گرفتن که چرا نمیای وحتما بیا ،ما کمکت میکنیم ،ولی خوب نمیشد ،هرچی فکر کردم... همین دیگه منم نرفتم ،آهان عروسی سمت شهریار بود ،بچه های همشهری میشناسن.... 

دخترکم تب کرده منم بیدار 😔

آخی ،کلا دیگه تا شش ماه راحت میشی عزیزم ...بهشت زیر پای مادران است... نمیدونم گولمووون میزنن ،راست میگن 😁😁😁😁اگه نباشه هم ماهمین هستیم مطمئنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بسلامتی عزیزم دخترمن امروز واکسن 6ماهگی زد خیلی جیغ میزنه جوونوری شده براخودش میگه فقط بامن حرف بزنی ...

سلامت باشید عزیزم 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
نه کار خوبی کردی نرفتی ،منم هفته ی پیش عروسی دعوت بودم نرفتم ،اونم باغ بود ،هرچی فکر کردم ،دودل بودم ...

یکشنبه عروسی برادرشوهرم بود. تو تالار بود و زیاد دور نبود. من برای بچم غذا بردم چون نمیشد با لباس شیرش بدم. طفلک همش بهت زده بود. مامانم هم باهام بود بچه رو برام نگه میداشت. اخر سر رفتم لباسمو باز کردم شیر بخوره ولی حواسش پرت بود زیاد نخورد. بعد تو ماشین گریه سر داد که شیر میخوام. دلم براش سوخت.

حالا هفته دیگه عروسی پسر عمومه، محمدشهر تو باغ   

اصصصصلا دلم نمیخواد برم، شوهرم هم بدتر از خودم. بابام هم چیزی نمیگه، مامانم اصرار داره که بیا.

خودم هم دلم میسوزه عروسی پسرعموم نرم، ولی خوب سخته. غصه‌م گرفته چی کار کنم.

2731
آخی ،کلا دیگه تا شش ماه راحت میشی عزیزم ...بهشت زیر پای مادران است... نمیدونم گولمووون میزنن ،راست م ...

اره عزیزم راحت شدیم دیگه. باشه یانباشه ماکه جونمونم میدیم برابچهامون 😊

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
آخی عزیزم.ان شاءالله که تا الان خوب خوب شده باشه.من همسرم شیفت بود.خودم تنهای تنها بودم .58 ساعت نخو ...

ممنون عزیزم هنوزتب داره دیشب تا ساعت 7صبح تبش بالابود هیچجوره نمیومد پایین منم لباساشوکم کردم مامیشم بازکردم شیاف براش گذاشتم پاشو یش مردم یکم اومدپایین تا 9خوابید بعد بیدار شد هنوزتب داره ولی نسبت به دیشب خیلی بهتره

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
2740
ممنون عزیزم هنوزتب داره دیشب تا ساعت 7صبح تبش بالابود هیچجوره نمیومد پایین منم لباساشوکم کردم مامیشم ...

عزیزم.خوب کاری کردی که لباسش را کم کردی. دستمال با آب ولرم خیس کن  کشاله ران و زیر بغل بزار.مخصوصا زیر بغل خیلی زود تب را پایین میاره.فقط مواظب باش آب سرد نباشه که خدای نکرده لرز نکنه

سلااااااااام دوست جونا خوبین؟؟؟  واااای احساس غریبی میکنم با این پروفایل جدید     ا ...

به به آیلین خانوم جدید  خداروشکرمسافرت خوش گذشته بهتون. من همیشه با لپ تاب میام اینجا. فدای سر دخملی عیب نداره.

بچه ها من چندروزه درگیر مریضی و تب بچمون بودم بااینکه اصلا ازخونه بیرون نرفته بودیم یدفه شروع کرد به تب کردن روز تعطیل هم بود تا39 ونیم بالا رفت تبش. دکترخودشم نبود بیمارستان باشیاف و شربت اومد پایین یکم. دکتر خودشم بردم گفت فصل بهار ویروسهای جدید هست که باید خیلی مراقب بچه ها باشین. خواستم بگم شمام خیلی مواظب غذاها و حساسیتهای فصل باشید دوستای خوبم.

عزیزم.خوب کاری کردی که لباسش را کم کردی. دستمال با آب ولرم خیس کن  کشاله ران و زیر بغل بزار.مخص ...

همین کار وکردم عزیزم ولی وحشتناک تب داشت تا 39 هم رفت البته زیر بغل بود 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
آخی تب خیلی سخته واقعا. انشاله که کامل خوب میشه عزیزم

اره واقعا اینا چیزی نیستن دوسه روزه پسرم 12 روز تب داشت تو 7ماهگیش که 5روز بستری شد بیمارستان دیگه از اون. موقعه من از تب واقعا وحشت دارم

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
اره واقعا اینا چیزی نیستن دوسه روزه پسرم 12 روز تب داشت تو 7ماهگیش که 5روز بستری شد بیمارستان دیگه ا ...

آخی...

حالا دختر گلت خوب شده؟ ایشالا همیشه بچه‌هات سالم و سرحال باشن. خسته هم نباشی

2706