2737
2739
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349136 بازدید | 40786 پست
سلااااااااام دوست جونا خوبین؟؟؟  واااای احساس غریبی میکنم با این پروفایل جدید     ا ...

سلااااام خانم گل. مرسی که اومدی.اتفاقا من گفتم که غیبتت طولانی شده.خداراشکر خوش گذشت.وای گوشی که خییییلی گرونه.ان شاءالله یه مناسب و خوب گیرت میاد. منم غریبگی میکنم با این اکانت جدیدت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مبارکش باشه عزیزم! ماشالله به جون دختر نازمون! بهتره الان؟؟؟

وای نه باد جان از430تب کرده استامینوفن میدم بهش 4ساعت به 4ساعت پاش تکون میده غش میکنه ازگریه همش بغلمه میشینم میزنه زیرگریه تازه خوابید 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁

از خودمون هم بگم! امشب عروسی دعوت بودیم. قرار بود هفت اونجا باشیم که تو عقدکنان باشیم. آقای همسر که نبودن. پدر هم که فرمودن نمیان. من و مامانم و بچه ها قرار بود بریم. منم اصلن به دلم نبود که برم. با دو تا بچه ی کوچولو خیییلی سخته. عروسی هم بیرون شهر بود. تو جاده‌ی قلات(برای آیلین جون😉😉) دیگه برگشتشم که میشه نصف شب. خلاصه بچه ها رو آماده کردم و خودمم آماده شدم ولی اونقدر دو تاشون نق زدن که سه بار لباسامو در آوردم و به اصرار مامانم دوباره پوشیدم. ولی بازم تا سر کوچه که رفتیم دیدم همچنان دخترکم داره نق میزنه برای مامانم آژانس گرفتم و خودم و بچه ها برگشتیم خونه. خیلی راضیم که برگشتم. هرچند مامانم بنده ی خدا ناراحت شدن ولی نمیشد... کار بدی کردم؟؟؟؟ 

بالاخره سفر ما هم داره تموم میشه. قرار بود یک هفته ی دیگه هم بمونیم ولی اونقدددر این آقا کوچولو گفت بریم خونه ی خودمون که برگشت رو جلو انداختیم. انشالله جمعه برمیگردیم. خیلی جاها دلم میخواست برم که وقت نشد... باغ ارم، حافظیه.. یه صبحانه ی هتلی خوشمزه و دونفره، ولی فدای سر پسرکم.🥰🥰🥰

وزن گل پسری چقدر کم بود؟؟؟ نگفت چیکار کنی؟

نه نگفت از 12فروردین سرماخورده دوسری آنتی بیوتیک وسرماخوردگی مصرف کرده غذاشم خیلی کم شده نمیدونم چیکارکنم همش نوفکرم 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
2740
وای نه باد جان از430تب کرده استامینوفن میدم بهش 4ساعت به 4ساعت پاش تکون میده غش میکنه ازگریه همش بغل ...

الهییییی.... چقدر با واکسن اذیت میشن این طفلیا... خدا کنه شب راحت بخوابه...

دوستای گلم ممنون از محبتتون.

عرض شود که بنده پررو پررو دارم با این دستم همه کار میکنم. بچه رو بغل میکنم. دستم رو میکنم تو کیسه فریزر، بچه رو میذارم روش، با اون یکی دست میشورم. سیب زمینی و هویج پوست میکنم، ولی خیلی طول میکشه... البته مامانم این دو روزه آشپزی میکرد، از فردا ببینم چی کار میکنم.

درباره آنتی بیوتیک هم به یه دکتر آشنا زنگ زدم گفت اون سیپرو رو نخور، اصلا توصیه نمیشه. لازم نیست آنتی بیوتیک، اگرم نگران بودی فقط دو روز سفالکسین بخور. انقدر عصبانیم از دست اون دکتر که بخیه زد و دارو داد. بیمارستان خصوصی هم بود 410 تومن خرجم شد برای دوتا دونه بخیه   بیمارستان ابن سینا تو صادقیه.

از هولم رفتم اونجا چون نزدیک بود و میخواستم زود برگردم پیش بچه و مامانم.

سلااااااااام دوست جونا خوبین؟؟؟  واااای احساس غریبی میکنم با این پروفایل جدید     ا ...

سلام عزیزم

خداروشکر خوش گذشته. آخ آدم ناراحت میشه از خراب شدن گوشی. ولی فدای سرت. میگم فارسی انگلیسی لپتاپ درسته؟ یه وقت به خاطر اون رمزت اشتباه نشه؟ ساتین هم راست میگه، فراموشی رمزو بزن دیگه

دوستای گلم ممنون از محبتتون. عرض شود که بنده پررو پررو دارم با این دستم همه کار میکنم. بچه رو بغل م ...

ستاره جون انشاءالله که بلا دوره زودتر خوب شی. بعضی دکترا فقط میخان یه چی بدن حالا فرقی نمیکنه. 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
2706