2733
2734
عنوان

بچم مرد💔

15421 بازدید | 127 پست

بعد از سی و پنج هفته بارداری بچه ی سالمم بدون هیچ دلیلی بدون هیچ بیماری زمینه ای نصف شب دیگه تکون نخورد و تمام💔😭😭

تا نیمه شب و نزدیکی صبح تکونهاش رو‌حس میکردم یکدفعه یه درد خیلی بدی توی پهلوم پیچید ولی به ثانیه نکشید و تمام شد منم اهمیت ندادم تا اینکه صبح که برای نماز بیدار شدم هرچی منتظر موندم تکون نخورد فکر کردم خوابه رفتم دوتا قاشق عسل خوردم و خوابیدم به پهلو ولی بازم خبری نشد صبحانه مفصل خوردم و منتظر شدم و بازم نه...

رفتیم بیمارستان بعد از چند بارnstو دوبار سونو گفتن فتال هارت نداره.....همین قدر راحت؟!!!در عرض یکی دوساعت بچم رو از دست دادم فرشته کوچولوی قشنگم که تا چند ساعت قبل تکون میخورد از دستم رفت😭 صورت قشنگش رو آخرین بار دوروز قبل از فوتش توی سونو داپلر دیده بودم 

الکی نصف شب ایست قلبی و تمام!!!

خانما مشکل بزرگی دارم اگه میشه ی صلوات هم بفرستید ممنونم منم براتون میفرستم🙏🏻🖤

لایک کنین

ببخشید استاتر🥀

خدایا سه سال شد!!حواست به من نیست؟؟🥀 پدرم رفتنت در باورم نیست..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم 😔😔😔 خدا صبرت بده 

آخه چرا دکتر چیزی نگفت ؟ سونو ۳ بعدی رفته بودی ؟

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

یوقت بدنخوابیدی؟😭😭😭😭😭

اگ استراحت بودی قرص ا اس ا مصرف میکردی یانه

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی اخلاق خوبی ک دارم اینه بحث ک بکنم ریپلای نمیخونم دیگه🤣😘🖐