2733
2734

ما چهار ساله ازدواج کردیم دوسال عقد دوسال هم عروسی

شوهرم نظامیه اینجاهم خونه داشت و به دلیل اینکه بهم پیشنهاد رفتن به محل خدمتش رو نداد من جهازمو آوردم تو شهرخودمون چیدم ...دو روز آخر که میومد شهرمون میرفتیم خونه ی خودمون ولی بقیه ی روزا شوهرم میرفت محل کارش

هستین بقیشو بگم؟؟

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️

خانما مشکل بزرگی دارم اگه میشه ی صلوات هم بفرستید ممنونم منم براتون میفرستم🙏🏻🖤

لایک کنین 

ببخشید استاتر🥀

خدایا سه سال شد!!حواست به من نیست؟؟🥀 پدرم رفتنت در باورم نیست..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی که به مادرم یاخانوادم توهین کنه رو عین اشغال با  انگشتم برمیدارم میندازم تو سطل اشغالی

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2731

با دوستاش هم یه خونه مجردی اجاره کردن و موندن اونجا... یه بار این آقا طی این دوسال اززبونش درنیومد که خونه سازمانی میگیرم بریم اونجا

وقتایی هم ک من گفتم یا گفته نمیتونم تو خونه سازمانی بمونم یام حرفمو قبول کرده و فرداش اهمیتی نداره صدای خونواده ی من هم دراومده... دیروز بهش گفتم میخوام بیام اونجا .. گفت من سازمانی نمیمونم خونه هم اجاره نمیکنم

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️
2740
2706