2733
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349537 بازدید | 40791 پست
قربون دستت عزیزم باید مزه تازه ای باشه حتما درستش میکنم دست گلت دردنکنه      

فدات عزیزم 

من ک عاشقش شدم ان شاءالله شما هم خوشت بیاد😙😙

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بچه اولم ،ولی زیاد یادمه از بچگیم ،خصوصا که با خاله ام یه کوچه فرق داشتیم دوتا دختر خاله ام همسن ...

آره منم خیلی نگران دخترمم😳تنها نمونه بی همزبون نباشه

بعضی وقتا میگم حتما ی خواهر یا برادر براش میارم ولی بعضی وقتا هم میگم بهترین کار اینه ک اونقد با خدا آشناش کنم ک باور قلبیش این باشه ک هیچوقت تنها نیست و خدا همیشه کنارشه 

چی بگم...  ب خدا میسپارم همه بچه های هم سن و سال دخترم و دخترم رو😌😌

آخی ،فسقلی.... دختر منم دندون درنیاورده ،چهاردست وپا نمیره ،اصلا نرفت ،ولی عقب عقبی میره وحول یه محو ...

دختر منم ن سینه خیز میره ن چهار دست و پا فقط میشینه اینجوری خیلی بی آزاره میشونمش خودم میتونم برم کارامو بکنم اونم پای پویا و اسباب بازی هاشه😀😀😃😃

من فکرمیکنم اصلا سینه خیز نره 😄😄

2731
شوهر منم سحر بیدار نمیشه ،افطار نون پنیر ،ساعت دوازده تا یک یه شام میخوره ،نونی هم بیشتر دوست داره ، ...

درست کردم از اون آسونا گردو کردم تو خرما بعد آرد و روغن و دارچین و زنجبیل تفت دادم ریختم روش😀

بیشتر ازین از عهده م خارج بود با ی بچه😄

خیلی قیافه نداره ها فقط خوشمزه ست جات خالی واقعا خودتم هنرمندی درست کن😋😋😙😙😙

دقیقا همین سخته ،ببین خواهرت میتونه بگیره ،اگه نه که از دیجی استایل ،دیجی کالا... یا یکی از این اپلی ...

فدات عزیزم اگه خواهرم میتونست خودمم باهاش میرفتم دیگه😃😃روزه هست حال بیرون نداره 

مرسی از راهنمایی عزیزم

اصلا پیدا نیست چی ب چیه فکرکنم اینو ببینی دیگه دلت رنگینک نخواد هیچوقت😝😝

هول هولی بود دیگه😄

حالا تازه پارسال از اونا ک خیلی کار داره درست کردم شوهرم تا دید با ی جمله بی نظیر منو غافلگیر کرد خیلی قشنگ گفت عه خرماها رو خراب نمیکردی😬😕😕منم فقط تونستم بخندم از بس شوکه شدم از حرفش

حالا اینو بیارم جلوش میگه یااااا خدااااا این دیگه چیه😝😝😝

2738

بازم سلام به دوستای خوبم. بازم از اون پستای نصفه نیمه میخوام بذارم. 🤫🤫🤫 واکسن دخترم رو زدیم و خیلی خیلی گریه میکنه... البته انتظارش رو داشتم ولی خوب خیلی  سخته دست تنها. امروز نمیفهمیدم چجوری غذای پسرم رو بدم، با این دست دخترم رو گرفته بودم، این گریه می‌کرد اون بازی در میاورد سر غذا خوردن......😬😬😬 تو بهداشت پسرم رو هم چک کردن و گفتن قد و وزنش کمه.. نمیدونم چیکار کنم. خیلی غذاش رو مقوی درست میکنم و تا جایی هم که زور نباشه میدم بخوره. ولی زیاد نمیشه. ۱۲ کیلو بود با قد ۸۹. دو سال و شش ماه و پنج روز. 

دخترک هم ۷۴۰۰ شده که با توجه به سیصد گرم زیاد کردن های ماههای قبل خوب بود شکر خدا. تو این دو ماه یعنی ۱۲۰۰ اضافه کرده.  و این به دلیل دو هفته و نیمی که داره امپرازول میخوره و گوش شیطون بالا نمیاره هست احتمالن. الان کیه زور خوابش کردم و پسرم رو پدرش برده خانه ی بازی.. اگر راهکاری برای افزایش اشتهای بچه دارید خیلی خوشحال میشم  بدونم. ❤️❤️❤️

آفرین به این برادرشوهر هنرمند... چه باذوق ،من مردای همدانی دیدم اینطورین ،ترشی میریزن ،مربا درست میک ...

خیلی ساتین جان علاقه دارن هم برادرشوهرام هم شوهرم امشب تولد برادرشوهرم بود میگرنم دوباره عود کرده مراحل کبک پختنو گفتم همسرم درست کرد هرچند یکم سوخت ولی مزش خوب شد حالا میگه ازاین به بعدمیام پیشت کمک میکنم که یادبگیرم😀

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
بازم سلام به دوستای خوبم. بازم از اون پستای نصفه نیمه میخوام بذارم. 🤫🤫🤫 واکسن دخترم رو زدیم و خیل ...

بادجان مبارک باشه 6ماهگیه دخترنازت امیدوارم گل دخترت زودتر خوب شه براپسرقشنگتم من به علیرضا سه شیره صبحا ناشتا یه قاشق میدم اوایل نمیخورد ولی حالا بی میل میخوره ولی اشتهاش خداروشکر دوباره خوب شده امیدوارم چندروز دیگه بردم واسه وزن گیری بگه خوب شده 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁

بچها واقعا بچه تابچه زمین تا آسمان فرق داره علیرضا اخرای 5ماهگیش بود میتونست بشینه بدون کمک چهار دست و پا نرفت ولی 9ماهگی راه رفت 7ماهش بود دوتادندون درآورد  ولی دخترم فعلا به پشت داره سُر میخوره نشستنم خودم میشونمش یکم میشینه ولی نه از دندونم که خبری نیست باباش میگه خیلی تنبلی البته ما باعلیرضا مقایسش میکنین😂

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
اصلا پیدا نیست چی ب چیه فکرکنم اینو ببینی دیگه دلت رنگینک نخواد هیچوقت😝😝 هول هولی بود دیگه😄 حال ...

وووواااای هوس کردم ،نه خوب شده ،اتفاقا یه جوری ،بامزه است ،من کلا رنگینک خیلی دوست دارم ،دهنم آب افتاد ،مادربزرگ دوستم که شیراز زندگی میکنن ،همیشه برام درست میکرد میفرستاد... خسته نباشی عزیزم ،واقعا با بچه خیلی سخته ،غذا رو درست کنیم به دسر نمیرسیم دیگه ...امشب من شربت بیدمشک وتخم شربتی وآبلیمو درست کردم ،ترکیب خوبی بود ،انقدرم توش تخم شربتی میریزم ،میشه مزرعه بچه قورباغه 😁😁😁😁شوهرم امروز انقدر بی حس وحال بود که دلم براش سوخت ،کله صبح میره سرکار بعدشم رفته بود ماشین وبده درست کنن ،اومد خونه حال نداشت ،فقط خوابید ...الهی ،ماه رمضان  زودتر تموم شه ،گناه دارن 😭😭😭😉😀😄

بازم سلام به دوستای خوبم. بازم از اون پستای نصفه نیمه میخوام بذارم. 🤫🤫🤫 واکسن دخترم رو زدیم و خیل ...

چقدر دوتا سخته مامان باد جووون ،واقعا انرژی  باقی میمونه ؟!! واکسن که نگووو متنفرم ازش ،خداروشکر که وزن دخترتووون خوبه ،پسرمووون ،چقدر با منحنی مگه فاصله داره ؟والا من راهکاری بلد نیستم ،ولی از شربت اشتها بقول خواهرم بچه بود ونخور میگفت شربت اژدها ،😁😁😁😁 یا شنیدم یه پودرهای افزایش وزنم هست ،از اونا استفاده کنید ،البته زیر نظر پزشک ،نگران نباشید ،واقعا کارتووون سخته ،خصوصا که ،پسرتونم خیلی کوچیکه 

2706