2752
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349780 بازدید | 40798 پست
آیلین جون  اولش مبارک باشه بعدم اگه مایل بودین دخملی رو یکساعت پیش مامان میتونین بزارین برین بخ ...

ممنون عزیزم والا دلم نمیاد بزارمش برم بعدشم کارم با ی ساعت نمیشه چون تصمیم نگرفتم چی بخرم باید برم بگردم😳

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای عزیزدلم ...بچه ها خیلی معصومن واقعا. منم تازگیا حس میکنم پسرم باباشو بیشترازمن دوس داره یک ...

نه میدونی چیه دختر من خیلی اهل گردش شده در حدی ک تا باباش از سرکار میاد یا عصرا حتما باید ببرتش تو کوچه ی دور بزنه بخاطر همین وقتایی ک لج بیرون رو داره بهونه بغل باباشو میگیره حالا ک دیگه ماه رمضون هست و باباشم روزه میگیره باید سعی کنم ازین کارش دست برداره اگه زورمون بهش برسه 😄😀

آیلین جون اگه زحمتی نیس میشه درست کردن این ماهی رو که گفتین بهم بگین من ماهی رو به روشهای مختلف که ت ...

چشم عزیزم الان میگم

مواد لازم😝

گشنیز و شوید ب میزان لازم من چشمی ریختم آخه😄مقدار گشنیز باید بیشتر باشه و طعمش ب شوید غالب باشه

کشمش پلویی ب مقدار لازم😊

پیاز داغ خلالی فراوووووون

ماهی... ک من از خود خانومه پرسیدم اسم ماهی رو جش بود اسمش شیراز تا حالا ندیده بودم از همون گناوه خریدیم آوردیم شیراز 

برنج

طرز تهیه😀

ابتدا سبزی های خردکرده رو تفت میدیم حسابی و میزاریم کنار

بعد پیاز داغ میگیریم و بعد کشمش رو تفت میدیم میزاریم کنار

ماهی رو تو آرد و زردچوبه میزاریم ک البته خانومه اینجوری گفت منم بار اول بود همون جوری درست کردم ولی بنظر خودم آرد نزنیم بهتره خودم سری بعد میخام فقط بزارمش تو پیاز و نمک و فلفل و آبلیمو ک بوش گرفته بشه بعد یکی دوساعت سرخ کنم. 

سرخ کردن هم درحد سوخاری نمیخاد باشه چون بعد وسط پلو پخته میشه کامل

برنج رو آبکش میکنیم و بعد ی ردیف برنج ی ردیف سبزی کشمش پیازداغ ماهی و دوباره برنج میریزیم و دم کنی میزاریم تا بپزه

موقع کشیدن آروم ماهیا رو در میاریم و بقیه مواد رو هم میزنیم تا حسابی مخلوط بشه به به😋😋😋

چون کشمش داره همه دوست ندارن ولی من عاشق کشمش تو پلو هستم😍

2731
آیلین جان اینترنتی بخرید. من توی دوران استراحت مطلق و دوران بچه‌داری کلی شوهرم رو با چیزای اینترنتی ...

خیلی دلم میخاد ولی آدرس ندارم

میشه لطفا بگی از کجا خرید میکردی؟ 😊

تو فکرم هست ک براش ی ست ورزشی بخرم آخه همش میگه باید برم ازین ب بعد باشگاه ورزش کنم ولی شلوار و تی شرت اسپورتش کهنه شدن

ازین تنگا هم نمیپوشه 😐خیلی سخته خرید کردن براش😩

ایلین جون تولدشون مبارک انشاءالله سالیان سال کنارهم خوب و خوش باشین باآرزوی سلامتی 

مرسی عزیزدلم همچنین شما و دسته گلات😙😙😙😙❤❤❤❤❤❤

چشم عزیزم الان میگم مواد لازم😝 گشنیز و شوید ب میزان لازم من چشمی ریختم آخه😄مقدار گشنیز باید بیشت ...

قربون دستت عزیزم باید مزه تازه ای باشه حتما درستش میکنم دست گلت دردنکنه    

وای ماشالله چ خوبم یادته 😀تو اون وضعیت خوب بوده فکر النگوهات بودی😁😁 من ب طرز عجیبی هیچی از بچگیم ...

من بچه اولم ،ولی زیاد یادمه از بچگیم ،خصوصا که با خاله ام یه کوچه فرق داشتیم دوتا دختر خاله ام همسن خودم و خواهرم بودن ،خیلی خوش میگذشت ،ماهم کلی بچه دوراطرافمون بود ،اصلا عشقموون خونه ی مادربزرگم که دور هم جمع شیم ،بازی کنیم... چقدر خوب بود اونوقتا ،الان که بچه کم شده ،نمیدونم بچه هامووون میخوان با کی بازی کنن ،همسن وسال ندارن 

اشکال نداره یادت نیست ،خوشگل وناز نازی بودی دیگه بجاش خواهر داری دور واطرافت هیچ وقت خالی نیست و دلت گرمه بهشون... 

پسر منم نه دندون داره و درست نمیتونه بشینه ولی خیلی خزیدنش خوب شده و چهاردست و پا هم می‌ایسته و کمی ...

آخی ،فسقلی.... دختر منم دندون درنیاورده ،چهاردست وپا نمیره ،اصلا نرفت ،ولی عقب عقبی میره وحول یه محور دور میزنه ،ولی خوب میشینه و از من ومبل و... میگیره بلند میشه... همشم گرمه شه... خیلی گرمایی ،هرکدوم از بچها یه جور دارن پیش میرن ،عشقای دوست داشتنی 

من شوهرم سحرا بیدار نمیشه فقط افطاری میخوره فکرکنم امروز افطار براش مرغ و چیپس خلال درست کنم غذای نو ...

شوهر منم سحر بیدار نمیشه ،افطار نون پنیر ،ساعت دوازده تا یک یه شام میخوره ،نونی هم بیشتر دوست داره ،سبزی خوردن ندارم ،باید بگیرم ،رنگینک گفتی دل من و بردی ،منم درست کنم ،بقول شما اگه وقت کردم ،درست کردی عکسش و بزار 

بچه ها 26 تولد شوهرمه 😟😟😟برای روز مرد هم براش هیچی نخریدم الانم ک ماه رمضون هست کسی باهام خیابون ...

دقیقا همین سخته ،ببین خواهرت میتونه بگیره ،اگه نه که از دیجی استایل ،دیجی کالا... یا یکی از این اپلیکیشن های معتبر خرید کن ،پاتن جامه هم لباس های خوبی داره... اردیبهشتیا خیلی خوب ومهربون هستن ،تولدشون مبارک باشه 

2706