2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

متاسفانه قصد بارداری نداشتم الان راهی نیست؟

اگه باردار شدی محدود میشه بیمت چون بعضی هاشون دوره انتظار نه ماهه دارن. یعنی باید از زمان بارداریت نه ماه کامل بگذره که هزینه بهت تعلق بگیره. پس قاعدتا موقع بیمه کردن نباید باردار باشی. اما فک کنم اوناییکه از طرف محل کارت بیمه میشی قوانین فرق کنه 

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه باردار شدی محدود میشه بیمت چون بعضی هاشون دوره انتظار نه ماهه دارن. یعنی باید از زمان بارداریت ن ...

متاسفانه شغل آزاد داریم و ناخواسته باردار شدم یکمی برای بیمه دیر کردم

متاسفانه شغل آزاد داریم و ناخواسته باردار شدم یکمی برای بیمه دیر کردم

منم سر بچه اولم مث شما شدم بیمه اختیاری کردم ولی خوب بهمون علت که بهت گفتم زایمان شاملم نشد چون نه ماه انتظار کامل نمیشد.اما این یکی شاملم میشه بیست تومن هم میدن.البته زایمان اول اگه سزارین اختیاری بخوای بکنی کلا آزاده فقط یه مبلغ ناچیزشو تامین کم میکنه.

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706