2752
2734

سلام. متاسفانه من حساس و ریز بینم. چند ماه پیش تولدم بود شوهرم تولد برام گرفت و حتی هدیه بهم طلا داد ولی چیزی استوری نکرد. با اینکه تولد هارو استوری می‌کنه معمولا منم بعد چند روز به روش آوردم گفت آره پس امسال کلن از کسی استوری تولد نمیزارم. ولی الان تولد مامانشه عکس اونو استوری گذاشت. واقعا ته دلم ناراحتم . حق دارم ؟( شوهرم کلن عکس هامون گاهی استوری می‌کنه اینجوری نیست که بگم دوست نداشته عکس زنشو بزاره) شاید موضوع کوچیکی‌باشه ولی به چشم من اومده

اکه اینجوریه حق داری،ازش بپرس

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

آخه تو زنشی

دوست ندارن کسی قیافه خوشگل و جذاب تو ببینه

ولی مامانش یه پیرزن کی می‌تونه با دیدن عکسش قند تو دلش آب بشه 

لطفاً قبل از شرکت در تاپیک ها از  💥پریود💥 نبودن و عقده ای نبودن خود مطمئن شوید                                                     +حاضری بخاطر پول،پوله خیلی زیاد عشقتو ول کنی؟؟!               _نه، نه...  نه نه ، چرا چرا چرا ، پول خلی خلی زیاد باشه چرا...                                                         🛑تازه وارد نیستم 🛑    💥کاربری هفتم😂💥                                              هی تویی که داری این متن رو می‌خونی ، تو خود من هستی... شاید من در آینده ، و شاید هم من  در گذشته😉👌🏻 پس مواظب خودت باش🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مردا بعد از ازدواج تازه یادشون میفته از ننشون شیر بخورن 

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
آخه تو زنشی دوست ندارن کسی قیافه خوشگل و جذاب تو ببینه ولی مامانش یه پیرزن کی می‌تونه با دیدن عکسش ...

😂😂😂

نه اینجور نیست بیرون و اینا میریم گاهی عکس دوتاییمون میزاره

اون یپرزن زیباییاش از تو کمتره 

پس تو از اون زیبا تری

یه موجودی از خودم بگم   فدا مدا همه نی نی سایتیام      سعی میکنم انرژی مثبت بدم ✌️✌️نیاز به درد و دل داشتی و خانوم بودی درخواست دوستی این کاربری فعاله و من گوش شنوات میشم 😘😘😘😘با افتخار محجبه💕💕ما یا هموطنیم یا هم عقیده پس بینمون دیوار نکش💓💓💓

هزار تا کار برات کرده خب. این همه کادو.... به چشمت نیومده استوری به چشمت اومده؟ 

شاید خب براش یجوریه عکس خانمشو استوری کنه

عکس دونفره فرق داره

خدای مهربون هیچ وقت خواسته های بنده هاشو رد نمیکنه یا میگه: باشه یامیگه: الان نه یکم صبر کن یا میگه: چیز بهتری برات درنظر گرفتم از این صرف نظرکن:) 
هزار تا کار برات کرده خب. این همه کادو.... به چشمت نیومده استوری به چشمت اومده؟  شاید خب براش ...

آره متاسفانه این موضوع که استوری نزاشت برام مهم بود و از همون موقع تو چشمم اومد. راجب عکس هم مشکلی نداره چون پیش میاد عکس دوتایی بزاره

2706