2733
2734
عنوان

😢😢😢😢😢😢 من دلم میخاد....

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
منم دوست دارم دختر باشه بچم یه پسرم دارم ولی از خدا میخوام هر چی صلاحمونه همون بشه شاید صلاح نیست دخ ...

منم یه پسر دسته گل دارم خداروشکر ..ولی واقعن جنون وار میخوام این دختر بشه😢😢

وای منم تا وقتی نمیدونستم بچه م پسره یا دختر اصلا رویابافی نمیکردم برا بعد تولدش 

ولی وقتی فهمیدم دختره اصن جور دیگه ای باهاش ارتباط برقرار کردم😍 ... همه ش میگم دنیا بیاد فلان لباس و براش بگیرم موهاش بلند شه فلان مدل و ببندم.. وااای خیییلی خوبه 

امیدوارم همه ی خانوما حس دختر داشتن و تجربه کنن..عالللیه🤗😇😇😇

من که خیلی دعا کردم دختر شد😁😁😁

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...
2740

در وهله ی اول انشاالله سالم باشن 

منم در باور نمیگنجه با یه پسر بچه وقت بگذرونم و بزرگش کنم وقتی اینهمه تفاوت داریم با هم...برای خرید لباس پسرونه یا ماشین بازی و تفنگ بازی و فوتبال ذوق ندارم...اینکه ۷سالش باشه دیگه بچه نیست و به خاطرش دورهمی های خانومانه نمیتونم برم و نمیتونه همراهیم کنه توی جشن تولد و مهمونیا...ببینیم خدا چی میخواد😀

خدایی نکرده یه لحظه تصور کن فقط یه بند انگشتش..فقط یه بند انگشتش چیزیش باشه..دیگه بقیه رو ول کن..اون ...

انشالله سلامت باشه اول و آخر دعایم همینه بخدا ولی خب میگم من فقط از خدا می تونم بخوام ...خودش گفته از من بخواه 😢😢😢😢 

توی بارداری یا قبلش؟؟

تو بارداری

قبلشم همه اش میگفتم دختر دختر😁خودم تک دخترم خواهر نداشتم😊😊😊

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...

من یه دونه دختر دارم خیلی گله خدا به همه بده یکیم تو راه دارم عاشقشم وقتی صداش میکنم زیر دلم یه حوری میشه احساس میکنم خیلی احساسی باشه و ملوس انشالله استار جان خدا خیر و صلاحت رو توی دختر ببینه که آرزوش رو داری

2706