2726
عنوان

😢😢😢😢😢😢 من دلم میخاد....

469 بازدید | 47 پست

سلام مامانای گل 

دلم گرفته ...کسی میاد با هم حرف بزنیم 

من دلم میخاد نی نی توی دلم دختر باشه 😢😢😢😢 البته قبل هر چیزی سالم و سلامت باشه انشالله ...ولی چه کنم دیوونه دختر شدم ..ضعف می کنم لباسهای دخترانه می بینم ....😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم دقیقا مثه توام همه میگن که این حرفارو نزن

ولی دست خودم نیست احساس می کنم دختر دار شم زندگیم پر از اسایش و خوشبختی میشه🙈🙈

من که اصرار ندارم تو خود مختاری🤝یا بمان☝️یا که نرو✌یا نگهت میدارم👍
منم دقیقا مثه توام همه میگن که این حرفارو نزن ولی دست خودم نیست احساس می کنم دختر دار شم زندگیم پر ...

وای منم بخدا خیلییی نیاز به انگیزه و امید و شادی دارم ..حس می کنم دختر بشه و سلامت باشه خیلییی خوشحال باشم

خدایی نکرده یه لحظه تصور کن فقط یه بند انگشتش..فقط یه بند انگشتش چیزیش باشه..دیگه بقیه رو ول کن..اونوقت میگفتی کاش فقط دعاهام این بود هر چی بالا سری خیر و صلاحشه بهم بده..ان شاءالله سالم باشه و صاااااالح

منم دوست دارم دختر باشه بچم یه پسرم دارم ولی از خدا میخوام هر چی صلاحمونه همون بشه شاید صلاح نیست دختر دار بشیم اگه خودش خواست ودختر داد دستش درد نکنه

خدایا ممنونم به خاطر همه ی نعمت هایی که بهم دادی ومن قدرشونو نمیدونم 

ني نيم احتمال دختر دادن ولي من دوس داشتم پسر باشه 😂😂😂 همه چي برعكس شده استارتر دلت آب امشب ميخوام برم براش گل سر بخرم 

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 
2706