2733
2739
عنوان

😢😢😢😢😢😢 من دلم میخاد....

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 47 پست
تو بارداری قبلشم همه اش میگفتم دختر دختر😁خودم تک دخترم خواهر نداشتم😊😊😊

منم از قبل بارداری تا الان که 14 هفته ام کلی هم نذر و نیاز کردم انشالله خدا به منه روسیاه هم یه فرشته دختر بده

منم یه پسر دسته گل دارم خداروشکر ..ولی واقعن جنون وار میخوام این دختر بشه😢😢

اگه انقدر دلت میخاس دختر باشه قبل ازبارداری میرفتی دکتر بهت رژیم وقرص ازینجورچیزامیداد که احتمال دختربودنش بیشتر بشه

زندگی کمی مهربان باش😫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه دونه دختر دارم خیلی گله خدا به همه بده یکیم تو راه دارم عاشقشم وقتی صداش میکنم زیر دلم یه حوری ...

قربون دعای قشنگ عزیزم ..منم همش میگم خدایا خیر و صلاح منم توی دختر شدن این نی نی قرار بده 

اگه انقدر دلت میخاس دختر باشه قبل ازبارداری میرفتی دکتر بهت رژیم وقرص ازینجورچیزامیداد که احتمال دخت ...

رفتم عزیزم چندین ماه هم رعایت کردم رژیمش رو ولی دیگه دو ماه آخر که به اومدن نی نی توی دلم ختم شد رعایت نکردم 😢😢😢

2728
رفتم عزیزم چندین ماه هم رعایت کردم رژیمش رو ولی دیگه دو ماه آخر که به اومدن نی نی توی دلم ختم شد رعا ...

انشاالله دختر بشه وشماهم خوشحال.منم حامله که بودم بچه اول فرقی نمیکردواسم ولی شوهرم دختر دوس داشت منم میگفتم کاش دخترشه شوهرم خوشحال شه که خداروشکر دخترشدولی واسه دومی اگه حامله شم دوس دارم پسر شه چون پسرهم دوس دارم 

زندگی کمی مهربان باش😫
2738
وای منم بخدا خیلییی نیاز به انگیزه و امید و شادی دارم ..حس می کنم دختر بشه و سلامت باشه خیلییی خوشحا ...

دقیقا مثه من

احساس می کنم بهم قدرت میده

من که اصرار ندارم تو خود مختاری🤝یا بمان☝️یا که نرو✌یا نگهت میدارم👍
انشاالله دختر بشه وشماهم خوشحال.منم حامله که بودم بچه اول فرقی نمیکردواسم ولی شوهرم دختر دوس داشت من ...

منم بچه اول فرقی برام نمیکرد ولی مثل شما شوهرم دیوونه دختر بود که نشد و پسر شد که خداروشکر سالمه و الان خیلی دوسش داره ...ولی خودم از دیشب که خواب دیدم دارم به نوزاد دختر شیر میدم همش بیقرارم ...

2706