2733
2734
عنوان

کدبانو ترین خانومی که اطرافتونه کیه؟از لحاظ خانه داری و کدبانوگری

| مشاهده متن کامل بحث + 7381 بازدید | 71 پست
مامانم، دست تنها مارو بزرگ كردً پدرم هميشه به خاطر كار دور بودً، تعريف ميكنه ي زماني كه جنگ بودًه بر ...

خدا مادرتونه نگه داره براتون 💜❤️❤️💜💜

توپ تانک فشفشه   بقیشو نمیگم شرنشه  
منم دقيقا زنداداشممممممم توالت برق افتادع مثل صدف بوي خوب حوله هاي تميز اشپزخونه ش مرتب و برق اف ...

من جای داداشت عاشقش شدم خخخخ خدا حفظش کنه ❤️🌹🌹💜❤️🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقد تر تمیزه وووی چقد خوبه به خودشم میرسه ؟خوجل موجل میکنه؟

شدیدا عزیزم.

هر وقت با یه مانتو یا رویری میاد بیرون انگار که همین الان خریدتش.

ولی بزرگترین شانسش اینه که اهل هیچ فیلمی و دنیای مجازی و تل و اینستا نیست.

به قول خودش تنها برنامه ای که نگاه میکنه اخباره اونمدر حد نیم ساعت که از خبرای جامعه عقب نباشه.

منکه هر ماه که میرم خونشون تا دوسه روز افسردگی میگیرم.

تازه تو این ۱۵ سالی که خونه دار شده محاله دیر تر از ساعت پنج صبح پاشه.

خبری آمد خبری در راه است.سرخوش آن دل که از آن آگاه است.شاید این جمعه بیاید شاید.پرده از چهره گشاید شاید...مهدی جان🌹🌹🌹🌹
2731

حالا جواب استارتر رو بدم کدبانوترین که دیدم مادر خانم یرادرمه

خونش به لحاظ نظافت خیلی عالیه.. انواع و اقسام مربا و شربت سنتی و دمنوش

تابلو فرش بافته به چه زیبایب رو میزیای لاکچری که همه کار دست خودشه و یه خیاطیاییم برا خودش میکنه مهمونداریشم عالیه تک فرزندم هست و بابد به پدر مادرشم برسه.. شوهرشم توجهش به خانم ایناش خوبه اما ادمیه که روی ان تایمی و.. حساسه و عصبی میشه و ایشون بابد تو این موارد با همسرش خمکاریم بکنه

مو و تیپ و پیاده روی اینا رو هم داره به تحصیل بچه و همسرشم همکاری کرده و سطحشون خوبه

ما بزرگترین ایرادمون اینه که  همیشه غرق در گوشیمون هستیم و اینکه نمیتونیم صبح ها زود پاشیم😣

حداقل واسه من یکی که اینطوریه😓

خبری آمد خبری در راه است.سرخوش آن دل که از آن آگاه است.شاید این جمعه بیاید شاید.پرده از چهره گشاید شاید...مهدی جان🌹🌹🌹🌹
حالا جواب استارتر رو بدم کدبانوترین که دیدم مادر خانم یرادرمه خونش به لحاظ نظافت خیلی عالیه.. انواع ...

وای چقد عالی خو ش به حالش بخدا اینجور زنا مستقیم میرن بهشت

2740
ما بزرگترین ایرادمون اینه که  همیشه غرق در گوشیمون هستیم و اینکه نمیتونیم صبح ها زود پاشیم😣 ح ...

منم واااای ولی اگه بزنه به سرم گوشیو میندازم مث کوزت کار میکنم

شدیدا عزیزم. هر وقت با یه مانتو یا رویری میاد بیرون انگار که همین الان خریدتش. ولی بزرگترین شانسش ...

چقد خوبه بخدا من اگه جات بودم همش باهاش رفت امد میکردم اخلاقش روم تاثیر بزاره

اگه میخوای مثل زنداییت کدبانو بشی یه شوهر پولدار پیدا کن اصلا کدبانو تمیز ظریف همه چی میشی چون 

نباید حرص بخوری 

چون کارگر میگیری دستان داغون نمیشه 

چون حال و حوصله مهمون داری 

چون وسایل گرون و جنس خوب میگیری زود خراب نمیشه 

و ....

حالا من به بچه هایی بگم که میگن پول مهمه من خالم اول جوونی شوهرش مرد چهارتا بچه هارو بدون هیچ پشتوانه ایی بزرگ کرد نه کاری نه چیزی شرایطش خیلی بد بود الان پرستار یه خانوم هست یه جورایی مونس و همدمشه خانومه خیلی دوستش داره خدارو شکر بچه هاش بزرگ شدن خونشون عین دسته گل با کمترین چیزا کد بانوان همیشه تمیزن غذاشون حاضر سماور روشن فرش عین دسته گل پذیرایی عالی خیلی ماهه خالم میخوام بگم بدبختی کشیدنا ولی کدبانو بودن

عزیزم خب خودت میگی کارگر میگیره پولم ک داره من اگه پچل داشتم رویایی زندگی میکردم

پچل چیه؟؟؟ کار گر اخر ماه میاره اکثر کارا رو خودش میکنه خب

2706