2733
2734
عنوان

کدبانو ترین خانومی که اطرافتونه کیه؟از لحاظ خانه داری و کدبانوگری

| مشاهده متن کامل بحث + 7381 بازدید | 71 پست
این خانم خیلی عالیه اما خب چندتا نکته هست یکی اینکه بچه کوچیک نداره دوم اینکه پول داره سوم اینکه ...

بچه هاش کوچیک بودنم همین شکلی بود تازه دوساله معلم شده

توپ تانک فشفشه   بقیشو نمیگم شرنشه  

وقتی پول دار باشی کدبانویی خوبیم میشی.همه اینای که گفتی وسایل شیکو،کلاس رفتناش،پذیرایی شیکو،یه طبقه خونش مال مهمونو،دادن ملحفه هاش به خشکشویی هرماه و مابقی که گفتی همش با پول جور میشه عزیزم منم اگه پول دار بودم خیلی کدبانو میشدم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مامانم، دست تنها مارو بزرگ كردً پدرم هميشه به خاطر كار دور بودً، تعريف ميكنه ي زماني كه جنگ بودًه برادرم كوچيك بودًه ي سال بودًه هيچ خبري از بابام نداشته چون توي سيل گير كرده بودن حتي ي قرون پولم نداشتن، وليً مامانم هم سر كار رفته هم مارو بزرگ كرده، هيچوقت بدون نهار نبوده خونهً ما، لباساشو خودش ميدوزه و مرتب ميكنه و انقدر با سليقه نگه ميداره هنوز لباسً پا تختيشو توي عروسيا ميپوشه، از انواع رب و سبزي خشك و همه اينا بگير خودش درست ميكنه، براي مهمون هم هميشه چيزاي تازه ميخره از توي فريزر استفاده نميكنه، هميشه خونهً مرتب و تميز هر بارم كه كارگر مياد تمام پنجره ها تميز ميشه، هر ٦ ماه يكبارم خونهً تكوني داريم قشنگ، وليً به نظر من مهم ترين دليل كدبانوييش مديريت كردن زندگيش بودًه، بدون هيچ كمكي دو تا بچه بزرگ كرده و به جاي خرج اضافه پولو سرمايه گذاري كرده، از طرفي هيچوقتم با تمام ناراحتيايي كه داشته از محبت و رسيدن به بابام چيزي كم نذاشته، من كه كل مسئوليتم تميز كردن اتاقمه و درس خوندن و كنارش كار، نه شوهر دارمً نه بچه و نه مثل مامانم فاميل شوهر كه بگن زن پسر بزرگموني خودش نيست وظيفه توه، عمرا برسم هميشه ي جاي كار ميلنگه. 

داییتون وضع مالیش خوبه درسته؟

نصف تمیزیخونه داریش به پوله بخدا منن از صبح تا شب این کابینتای داعون لعنتیمو میساوم ولی دریع از یه زره برق زدن منم پول داشتم به عیر از میوه حتما جیزای دیگه هم میزاشتم واسه مهمون یا منم اصلادلم نمیخوادپتو هام بو بدن یا باید پول لاشته باشم بدم خشک شویی یا خودم بشورم  که شستن پتو دنفرهاین دوره زمونه  کار هر کسی نیست یا پول داشتم حتماوسایل خوشگل برا خونم میخریدم

پس گلم به فکر شوهر پولدار باش پول داشته باشیکلاس شیریتی پزی یا هرکلاس دیگه ای هم میشه رفت

2731
ولی پول خیلی مهمه  شما وقتی پول داری وسایلت همیشه کافی و نو هست هر وقت چیز جدیدی بیاد میخری چی ...

تا حدي قبول دارمً وليً اينم بگيم خيليا هستن از نظر مالي هيچ مشكليً ندارن وليً سليقه زندگي ندارن 

خب پول داره که کدبانوگریش قلمبه شده دیگه

کدبانو گری بعضیا تو خونشونه ذاتا کدبانوان این تو خونه باباشم که بود تو سختیا و پستی بلندیا زندگی و نداری هم همین بوددد

تا حدي قبول دارمً وليً اينم بگيم خيليا هستن از نظر مالي هيچ مشكليً ندارن وليً سليقه زندگي ندارن  ...

اره باید طرز استفاده از پولو بلد باشی خسیس هم نباشی جوهرش هم تو وجود آدم باشه☺

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
2738

حالا من میگم خالم چیکار میکنه فقط خواهشا نیاین بگین اینارو که همه انجام میدن چیزی نیست که 😐

خاله من دوتا دختر داره هر روز که از مدرسه میان کفشای بچه هاشونو واکس میزنه هر روزا.

شش جفت جوراب کنار میذاره محاله بچه هاش دوروز رو با یه جفت جوراب برن.

سینک ظرفشوییشو هر روز ضدعفونی میکنه.

لباسای راحتی تو خونشون همیشه اتو کشیده هست و لباس بیرونی هاشونم همیشه  تو راه خشک شویی در رفت و آمده.

باورتون میشه روزی دوبار حموم میکنه. لباس نویی اگه میخره سریع اضافه هارو تو نایلون میکنه و میده کسی که احتیاج داره و دور و یگبرشو شلوغ نمیکنه.

کمدای اتاق خوابش فوق العاده تمیز و مرتبه و هرچیزی سر جای خودش قرار گرفته.

یخچال فریزرش به شدت تمیره و همه چیز خیلی منظم کنار همدیگه قرار گرفته.

اصلا و به هیچ عنوان هم اهل تلویزیون و موبایل و دنیای مجازی نیست.

اینا فقط یک هزارم کارایی هست که میکنه......

خبری آمد خبری در راه است.سرخوش آن دل که از آن آگاه است.شاید این جمعه بیاید شاید.پرده از چهره گشاید شاید...مهدی جان🌹🌹🌹🌹
اره باید طرز استفاده از پولو بلد باشی خسیس هم نباشی جوهرش هم تو وجود آدم باشه☺

دقيقا، طبع ادم بايدً بلند باشه بعضيا ذاتا چشم تنگن حالا با هر چيزي كه توي دست دارن 

حالا من میگم خالم چیکار میکنه فقط خواهشا نیاین بگین اینارو که همه انجام میدن چیزی نیست که 😐 خاله م ...

چقد تر تمیزه وووی چقد خوبه به خودشم میرسه ؟خوجل موجل میکنه؟

زنداداشم واقعا همه چی تمومه هم اخلاق هم خونه داری بچه داری خوش پوشم هس همیشه خودش و بچه هاش شیکن&nb ...

منم دقيقا زنداداشممممممم

توالت برق افتادع مثل صدف

بوي خوب

حوله هاي تميز

اشپزخونه ش مرتب و برق افتاده.

كابينت ها پلاستيك هاي ي دست شيك افتاده زيرش

وسايل مرتب چيدع شده

پرده هاي سفيد و اتو خورده و تميز

تزييين تو غذا و دسر سالاد

ي چاي واست مياره با ده تا چيز نبات و شكلات كشمش و قند وووووو

فرش هاش سرتاسرسال مثل گل

چون هميشهههههههههه شامپو فرش دستشه