2733
2739
عنوان

کدبانو ترین خانومی که اطرافتونه کیه؟از لحاظ خانه داری و کدبانوگری

| مشاهده متن کامل بحث + 7361 بازدید | 71 پست
چقد خوبه بخدا من اگه جات بودم همش باهاش رفت امد میکردم اخلاقش روم تاثیر بزاره

آره والا.

یه بار مادر شوهرم اومد خونشون باورت میشه خالم یه پذیرایی تر تمیزی ازش کرد که هنوز که هنوزه داره میگه زن به تمیزی خاله تو جایی ندیدم.

جالبش اینجاست که مادر شوهرم به هیچ عنوان اهل تعریف کردن از کسی نیست مخصوصا خانواده عروس.

یه چیز دیگه شوهرش که از سر کار میاد خالم عادتش داده شوهرشو که از دم در مستقیم باید بره داخل حموم بعد بیاد بره پیش بچه ها.حالا طفلک شوهر خالمم معلمه یعنی اونقدر مث خیلی از شغلا مثل مکانیکی و اینا کثیفی نداره ولی تا دوششو نگیره تو پذیرایی راهش نمیده😂

خبری آمد خبری در راه است.سرخوش آن دل که از آن آگاه است.شاید این جمعه بیاید شاید.پرده از چهره گشاید شاید...مهدی جان🌹🌹🌹🌹
زن داداشم.حالا هی بگین خواهر شوهرا حسودن 😆😆😆

اوخی نه خب بعضی خواهر شوهرا ماهن مث خواهر شوهر خودم عین شوهرم ماهه البته هنوز پیداشون نکردما ولی قاعدتا باید ماه باشن 😂😂😂😂😂😂نخند ارزو برجوانان عیب نیست

توپ تانک فشفشه   بقیشو نمیگم شرنشه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره والا. یه بار مادر شوهرم اومد خونشون باورت میشه خالم یه پذیرایی تر تمیزی ازش کرد که هنوز که هنوز ...

عزیزم وای چه عادات خوبی داره ولی یه چیز بگمـ ناراحت نشیا مردا عرقشون بوی خاصی داره باید حمام کنن به شخصه من خودم عقم میگیره

پچل چیه؟؟؟ کار گر اخر ماه میاره اکثر کارا رو خودش میکنه خب

خخخ ببخشید پول خب منم هرروز گردگیری میکنم دو روز ی بار جارو ولی آخرش کارگر ک بیادا دیوار پاک کنه خودش خیلی تاثیر داره 

2731
اگه میخوای مثل زنداییت کدبانو بشی یه شوهر پولدار پیدا کن اصلا کدبانو تمیز ظریف همه چی میشی چون  ...

پسرداییم پسر همین زن داییم مجرده خخخخخ ولی خوشم ازش نمیاد مغروره خخخ شوهر پولدار نمیخوام شوهر ادم میخوام 😂😂

عزیزم وای چه عادات خوبی داره ولی یه چیز بگمـ ناراحت نشیا مردا عرقشون بوی خاصی داره باید حمام کنن به ...

آره میدونم گلم ولی اخلاق خصوصیا ت خاله من با وسواس آمیخته شده مثلا اگه شب مهمونی یا بیرون که بخوان برن شوهرشو مجبور میکنه که دوش میگیره یا مثلا صبح زود که بخواد بره بیرون. ولی از سرکار هم که بیاد باز باید بپره حموم😁.

این دیگه یه جورایی میشه وسواس

خبری آمد خبری در راه است.سرخوش آن دل که از آن آگاه است.شاید این جمعه بیاید شاید.پرده از چهره گشاید شاید...مهدی جان🌹🌹🌹🌹
اوخی نه خب بعضی خواهر شوهرا ماهن مث خواهر شوهر خودم عین شوهرم ماهه البته هنوز پیداشون نکردما ولی قاع ...

😃😃😃😂😂😂

عروس منم خیلی گله.البته هنوز پسر ندارم.ولی خوب عروس خوبی دارم 😂😂😂😊

2740
آره میدونم گلم ولی اخلاق خصوصیا ت خاله من با وسواس آمیخته شده مثلا اگه شب مهمونی یا بیرون که بخوان ب ...

الهی بمیرم شوهره رو کرده اردک 😂😂😂😂😂

الهی بمیرم شوهره رو کرده اردک 😂😂😂😂😂

تازه خودشم همیشه میگه تنها کسی که توی زندگیم دیدم اگه سه چهار روز نره حموم بوی عرق نمیگیره شوهرمه😂 ولی بازم همیشه رو تمیزی تاکید داره و نه تنها شوهرش بچه هاشم میدونن که همیشه باید دوش بگیرن.

کدبانو که تو خانواده خودمون زیاد بود ولی تو خانواده شوهرم تو دیکشنریشون کدبانو نامفهمومه یه خاهر شوهر دارم یه کار کوچولو بلد نیست اونموقع بخاطر زبون و تعارف و پذیرایی صمیمیش میگن بهش کدبانو بد مامانم بمن میگفت هیچی نمیشی اومدم اینجا شدم خورشید خاندان همش ازم تعریف میکنن دختر دارم همیشه سر وعضش مرتبه خیلی به خودم میرسم و دستپختم عالیه هنوز خونه ندارم و پیش مادرشوهرمم اگه برم خونه ی خودم که دهن حسود مادرشوهرمم با عرض پوزش سرویس خاهم نمود